3Doodler Create

3Doodler Create Üç Boyutlu Çizim Kalemi (50 Adet Plastik Uç Hediyeli)

Daha küçük, daha hafif, daha sessiz. 


 

3 boyutlu çizim yapmayı hayal ettiniz mi hiç?

 

Bu artık bir hayal değil! 3Doodler dünyanın ilk ve en iyi 3 boyutlu çizim kalemidir. Basit şekilde plastik uçları eriterek hayalinizdeki nesneleri dayanıklı şekilde gerçeğe dönüştürür. Havada veya düz bir zemin üzerinde çizimler yapabilirsiniz. Dilerseniz mimari modeller, dekoratif nesneler, hatta mücevher tasarlayın ve parmak uçlarınızla gerçeğe dönüştürün.

Kullanımı kolay dizaynı ile 3Doodler, kısa sürede soğuyan plastik püskürterek sağlam objeler üretmenizi sağlar. 50 adet Plastik uç ve bakım malzemeleri ile birlikte gelmektedir. 

· Havada hızlı ve kolay şekilde 3 boyutlu çizim yapın.

· İki farklı hızda (hızlı ve yavaş) ve ters yönde çizim.

· ABS ve PLA uçlarda kullanmak için iki farklı sıcaklık ayarını kullanın.

· Ortalama 1 dakikada hızlıca ısınır ve çok renkli LED gösterge ile bildirimde bulunur.

· 10 farklı renkte 50 adet plastik uçla birlikte gelir. Ayrıca 50'nin üzerinde farklı renklerde yedek plastik de edinebilirsiniz. 

3Doodler dünyanın ilk 3 boyutlu çizim kalemidir ve Kickstarter üzerinde en popüler 3D tüketici ürünü oldu. WobbleWorks Inc. tarafından üretilen 3Doodler, kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlandı. 3Doodler'ın kablosunu bir prize takın ve hemen 3D çizimler yapmaya başlayın. İsterseniz serbest 3D çizimler yapabilir ya da şablonlar üzerinden farklı şekiller üretebilirsiniz: buzdolabınız için magnetler, minik biblolar, takılar, aksesuarlar, mimari taslaklar, dekoratif objeler... Gerisi tamamen size kalmış.

Yeni Özellikler: 


· Anotlanmış aluminyum kasa

· Sürekli akış için çift klik

· Daha az enerji tüketimi

· Yeniden tasarlanan sürücü sistemi

Batarya Bakımı Hakkında:


 Batarya ömrünü uzatmak için lütfen batarya kapasitesini %50 ila %80 arasında tutmaya özen gösterin ve kapalı bir şekilde direk güneş ışığı almayan kuru bir yerde muhafaza edin.

Lütfen unutmayın ki eğer tam olarak şarj edilmiş bir bataryayı uzun süre kullanmazsanız, batarya otomatik olarak yavaş yavaş kendi şarjını boşaltır ve bu durum batarya ömrü için kötü bir sonuç doğurur. Tam olarak şarj edilmiş bir bataryanın kullanılmama süresinin bir aydan uzun olmamasına dikkat edilmesi önerilir; eğer bataryanızı kullanmıyorsanız her ay en az bir kez tam olarak şarj etmeniz bataryanızın ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

3Doodler Create

  • : 1570
  • Marka: 3 Doodler
  • Ürün Kodu: 3Doodler Create
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: 3Doodler, Create