433Mhz Codec Adaptif Kablosuz Röle

Röle, elektriksel yöntemlerle kontrol edilebilen mekanik anahtarlama ünitesidir. Röle bobini ve kontaktörler olmak üzere iki ana bölümden oluşur. Üzerinden akım geçen röle bobini manyetik alan oluşturur ve kontakları çeker. Böylece röle kontakları konum değiştirmiş olur.

Telekom uygulamalarında, gaz dedektör devrelerinde, RF kontrol uygulamalarında, Infrared kontrol uygulamalarında, küçük hacimli devrelerde(ciklet röle) vb çalışmalarda tercih edilen devre elemanlarındandır.

5V, 9V, 12V, 24V, 48V, 220V çalışma gerilimlerinde, 1A-40A arası yük akımlarının kontrolünde kullanılır. Tekli ve çoklu kontak çıkış imkanları mevcuttur.

433MHz Codec Adaptif Kablosuz Röle (IT-0005) ürününü uygun fiyat avantajı ile üye olmadan veya üye girişi yaparak satın alabilirsiniz.

Genel bakış


Kablosuz bir röle, tek kanallı röle içeren bir codec adaptif RF alıcısıdır. Elektrikli ev aletleri için kablosuz AC kontrolünün kurulumunu kolaylaştırır.Max 30 farklı codec bileşeni, her bir codec bileşeninin sınırsız denetleyicisi veya vericisi. En popüler RF uzaktan kumandanın uyumu, yuvarlanan kod hariç.

Belgeler


Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen wiki sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Ek Bilgi

Link Wiki: Yok

Modül Tipi: Kablosuz

Ağırlık: 50.0000

Model: IM120723006

Kart Boyutu: 5 x 3.4 x 1.7cm

Sürüm: 0

Çalışma Seviyesi: Dijital 5V

Güç Kaynağı: Harici 5V

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

433Mhz Codec Adaptif Kablosuz Röle

  • : 1904
  • Ürün Kodu: 433Mhz Codec Adaptif Kablosuz Röle
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 100

Etiketler: 433Mhz, Codec, Adaptif, Kablosuz, Röle