ACDSee Photo Manager 12 - Fotoğraf düzenleme aracı

Anılarınızı kolaylıkla yönetin

Kullanımı kolay ACDSee Photo Manager 12, fotoğraflarınızı organize etmek, pozlarınızı mükemmelleştirmek, anılarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak için ihtiyaç duyduğunuz herşeyi içeriyor. Fotoğrafları hızlıca ve kolaylıkla bulun, kullanımı kolay düzenleme araçlarıyla kırmızı gözleri, ışığı ve diğer hataları düzeltin. Sonra en beğendiğiniz fotoğrafları e-posta ile, bastırarak veya ACDSeeOnline.com sitesindeki alanınıza aktararak paylaşın.


Hızlı görüntüleyin

ACDSee 12'nin görüntüleme süresi, sıfır ile bir saniye arasında. Bilgisayarınızdaki herhangi bir yerdeki veya e-posta ile gelen resimleri, mümkün olan en hızlı görüntüleme teknolojisi kullanarak açın. Yani, fotoğrafın yüklenmesi için harcadığınız zamanı, fotoğrafın keyfini çıkarmaya ayırabileceksiniz. En son çektiğiniz fotoğrafları büyüterek izleyin, hızlıca slayt gösterisi oluşturun, tam ekran önizlemenin keyfini çıkarın. Fotoğraflarınıza bakmak hiç bir zaman bu kadar eğlenceli ve hızlı olmamıştı.


Koleksiyonunuzu inceleyin

Fotoğraflarınızı en kolay şekilde inceleyin. Katalog temelli fotoğraf uygulamalarından farklı olarak, değerli zamanınızı zaten bilgisayarınızda veya bilgisayara takılı olan cihazlardaki dosyaları almak için harcamayın. Klasörlerinize ve dosyalarınıza, canlı olarak, eş zamanlı olarak erişin. Hızlı tarama yapmak için, fotoğrafları kamera bilgisine, düzenlenme durumuna ve diğer kriteryalara göre sıralayın, gruplayın ve filtreleyin. Belirli fotoğrafları tarihe göre veya olaya göre inceleyebilirsiniz.


Baştan itibaren organize edin

Fotoğrafları fotoğraf makinesinden, kart okuyucudan veya diğer cihazlardan alırken kategorileri belirleyin, anahtar kelime ekleyin ve yedek alın. Dosyaları alma işlemi tamamlandığında, fotoğraflarınız incelemeye ve paylaşmaya hazırdır.


Herşeyi tek bir noktadan yönetin

100'den fazla dosya tipini tek bir uygun ortama getirin. BMP, GIF, JPG, PNG, PSD, MP3, MPEG, TIFF, WAV gibi fotoğraf, ses ve video formatlarını görüntüleyin, yönetin ve zengin format desteğinden faydalanın.


Tüm fotoğraflarınızı takip edin

Koleksiyonunuzu, sizin için en iyi yolu kullanarak yönetin. Diğer fotoğraf yazılımlarından farklı olarak ACDSee, tek-boyut-tümüne-uyar organizasyon sistemini dayatmaz. Kendi kategorilerinizi ve anahtar kelimelerinizi oluşturun, favorileri işaretleyin, metaverilerinizi düzenleyin ve pozlarınızı oylayın. Bir grup fotoğrafta, tek adımda yeniden adlandırın, yeniden boyutlandırın, döndürün veya dosya bilgisini düzenleyin. En iyi fotoğraflarınızı etiketleyin, sonraki düzenlemeler ve paylaşımlar için bir araya getirin.


Herhangi fotoğrafı bulun

ACDSee 12'nin güçlü arama araçları, binlerce fotoğraftan oluşan koleksiyonlarınız olsa da, herhangi bir fotoğrafı bulmanızı sağlıyor. “yaz tatili” veya “okul gösterisi” gibi anahtar kelimelerini girin, sadece belirli klasörleri belirtin ve tek bir özel resmi Quick Search çubuğunu kullanarak arayın. Veya çok daha detaylı aramalar uygulayın, bu aramaları sonraki kullanımlar için kaydedin.


Fotoğraflarınızı kullanımı kolay düzenleme araçlarıyla mükemmelleştirin

Anında pozlamayı ve kırmızı gözleri düzeltin, istenmeyen nesneleri silin. Tek tıklamayla çok açık veya koyu fotoğrafları kurtarın. Fotoğraflarınızı siyah-beyaza dönüştürün, metin ekleyin ve vinyet, çerçeve veya gölge gibi tamamlayıcı rötuşlar uygulayın. Fotoğraflarınızın seçili bölümlerine yaratıcı efektler uygulayın. Orijinal dosyalarınızın değişmeden kaldığından emin olmanın getirdiği rahatlıkla çalışın. ACDSee ile, elde etmek istediğiniz poza ulaşmak için hiçbir zaman geç değildir.


Fotoğraflarınızı İnternet üzerinde yayınlayın ve saklayın

Fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanız, hiç olmadığı kadar kolay. Dosyalarınızı ACDSee 12'den ACDSeeOnline.com sitesindeki kişisel depolama alanına sürükleyip bırakmanız yeterli. Ücretsiz hesabınıza 2 GB saklama alanı ayrılır. İnternetteki fotoğraflarınızı, masaüstündeymiş gibi organize edin, sıralayın ve etiketleyin. Tüm dünyayla paylaşmak için genel, sadece birkaç kişi ile paylaşmak için özel albümler oluşturun. Dilerseniz, ziyaretçiler fotoğraflarınızı tam boyutta indirebilirler. Ek olarak fotoğraflarınızı ACDSeeOnline.com, Facebook® gibi sitelerde paylaşabilirsiniz.


Fotoğraflarınızı çeşitli ortamlarda paylaşın

Anılarınızı paylaşmanın farklı yollarını mı arıyorsunuz? Resimleri doğrudan ACDSee’den e-postalayın. Fotoğraflarınızla CD ve DVD’ler oluşturun. Doğrudan flickr™ ve SmugMug gibi sitelere veya FTP ile web alanlarına aktarın. ACDSee’nin yazım yerleşim araçlarıyla, fotoğraflarınızı tam da dilediğiniz gibi basın.


Donanım

 • Intel® Pentium® III / AMD Athlon işlemci veya eşdeğeri (Intel® Pentium® 4 / AMD Athlon XP veya eşdeğeri önerilir) 
 • 512 MB RAM (1 GB RAM önerilir)
 • 250 MB sabit disk alanı (1 GB önerilir)
 • 1024 x 600 çözünürlükte, yüksek renk desteği olan ekran kartı (1280 x 1024 önerilir)
 • CD/DVD Kaydedici - CD ve DVD oluşturmak için

Yazılım

 • Microsoft® Windows® XP SP2, Windows Vista® veya Windows® 7 işletim sistemi.
 • Microsoft® Internet Explorer® 6.0 (7.0 veya sonrası önerilir)
 • TiVo® Masaüstü Yazılımı - resimleri TiVo’ya aktarmak için
 • Microsoft® DirectX® 9.0c - Microsoft DirectX dosya formatı desteği, slayt gösterisi ve ekran koruyucu hazırlamak  için
 • QuickTime® 6.0 - QuickTime dosya formatı desteği için
 • Ghostscript® 8.0 - PDF desteği için
 • Windows Media® Player 9.0
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ACDSee Photo Manager 12 - Fotoğraf düzenleme aracı

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: ACDSee, Photo, Manager, 12tr, turkiye, fiyat