CorelCAD 2017 - CAD yazılımı

2D çizim, 3D tasarım ve 3D yazdırma için CAD yazılımı

Etkileşimli bir ortamda sezgisel arayüz, endüstri standartı ve özelleştirilebilir araçlar sunan, ekonomik güç merkeziyle bilgisayar destekli tasarımda en iyi seçimi yapın. CorelCAD™ 2017, 2D çizim ve 3D tasarım için CAD beklentilerinizi aşmanızı sağlayan kapsamlılığı ve hassaslığı sağlıyor. Doğal olarak .DWG dosya formatı desteği, tüm temel CAD programlarıyla uyumluluk sunan CorelCAD 2017 ile tanıdığınız ortamda çalışın. Masaüstü CAD yazılımı Windows ve Mac OS için optimize edildi, CorelCAD Mobile platformalar arası güvenilir performans ve hızı sağlamak için Android desteği ekliyor. Ek olarak CorelCAD 2017, hem yeni hem de varolan kullanıcıların herhangi bir işakışına uyan eklentiler gibi esnek seçenekler içeriyor.

 

2D çizim araçları

Yeni Pattern komutları ve PowerTrim araçları dahil olmak üzere ihtiyaç duyduğunuz hassaslığı ve esnekliği sağlayan profesyonel çizim aracı komple setini kullanarak güvenle tasarlayın. Ek olarak Quick Input araçları ekran üzerinde imleç koordinasyonunu, Annotative Scale sunumlarınızda herhangi bir çizim ölçeğinde metinlerin okunur kalmasını sağlıyor.


3D tasarım araçları

Çizimlerinizi 2D çizimden gelişmiş 3D tasarıma dönüştürürken doğal geçişi deneyimleyin. Proje taslaklarından, 3D yazdırma dahil 3D çıktıya, komple 3D tasarım işakışı için uzman araçlara güvenin. 3D Solid Modeling araçları, 3D düzenleme operatörlerini kullanarak hem temel hem de gelişmiş 3D şekilleri oluşturmanızda yardımcı olacak.

Tanıdık kullanıcı arayüzü

Windows Şerit veya klasik arayüzle günlük CAD tasarımı ihtiyaçlarınızı karşılarken grafik üstünlük edinin. İhtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirilebilir yüksek kaliteli çizim ve tasarım araçlarıyla, her seferinde görsel olarak zengin ve etkileyici sonuçlar elde edin.


Uyumluluk ve özelleştirme

İş arkadaşlarınızla ve müşterilerinizle kolay dosya paylaşımı için .DWG dosyalarını açın, düzenleyin ve kaydedin, üstelik son sürüm AutoCAD (R2013 .DWG) .DXF ve .DWF formatları da desteklenmektedir. CorelCAD 2017 içindeki gelişmiş özelleştirme ve otomasyon desteğiyle herhangi bir çalışma ortamını tasarım ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

CorelCAD 2017 - CAD yazılımı

  • : 1783
  • Marka: Corel
  • Ürün Kodu: CorelCAD 2017 - CAD yazılımı
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold

Etiketler: tr, turkiye, fiyat