CorelDRAW Graphics Suite x8 2017- Fotoğraf düzenleme programı

Sektörce takdir edilen grafik tasarım araçları


En iyimiz daha da iyileşti – CorelDRAW® Graphics Suite 2017 en son ve şimdiye kadar ki en yenilikçi grafik tasarım programımız! CorelDRAW Graphics Suite X8 sürümündeki tüm endüstri tasarımdan beğenilen araçlara ve daha fazlasına sahip olun. Elle taslak çizip tarayarak bilgisayara geçirme işlemini atlayın ve yeni ilginç aracımız LiveSketch™ aracıyla fikirlerinizi ilham gelir gelmez yakalayın. Paketimiz, kolaylıkla ve güvenle güzel tasarımlar, grafikler, fotoğraflar ve web siteleri yapmanızda yardımcı olan sıradışı özelliklerle geliyor.


Çeşitli uygulamalardan oluşan kapsamlı bir araç kutusunu açın

Tasarım tutkunuz, yeteneğiniz veya ilginiz ne olursa olsun, CorelDRAW Graphics Suite 2017 tüm yaratıcılık tiplerini tatmin edecek yedi güçlü uygulamadan oluşan bir koleksiyon sunuyor. Kaç tane farklı tipte orijinal proje tasarlayabileceğinizi görmek sizi şaşırtacak!


Doğrudan atlayın

İster ilk kez kullanmaya başlıyor, isterse deneyimli bir tasarımcı olun, CorelDRAW Graphics Suite 2017 işe başlamanızı kolaylaştıracaktır. Temelleri öğrenin, bir Startup turuyla yenilikleri görün veya Adobe kullanıcıları için tasarlanan özel bir turla pakete geçiş yapın. İşakışı ihtiyaçlarınızla eşleşen bir çalışma arayüzüyle hemen üretkenleşin, yüksek kalitede içerikten ve kapsamlı ürün içi eğitimden faydalanın.


Özelleştirin

Tüm favori araçlarınızla kendinizi evde hissedin! Özel ikon boyutu, masaüstü ve pencere çerçeve rengi ile tasarım alanınızı ihtiyaçlarınıza göre adapte edin. Popüler Corel Font Manager™ 2017 yardımıyla projeleriniz için font araştırın ve organize edin. Doğrudan uygulama içinden ücretsiz veya gelişmiş uygulama, eklenti, font paketleri ve diğerlerini indirerek yaratıcı araç ve içerik koleksiyonunuzu genişletin.


El Sanatı

Bu grafik tasarım yazılımının sezgisel, yüksek kalibreli özellikleriyle tasarım yeteneğinizi en üst düzeyde gösterin. Font arama ve filtreleme özellikleriyle herhangi bir proje için hızlıca fontunuzu bulun. İlham geldiği an kalem benzeri aygıtla tüm orijinal fikirleri yakalamanızı sağlayan yeni LiveSketch aracıyla değerli tasarım zamanınızdan tasarruf edin. Yeni nokta düzenlemeyle daha hızlı çalışın, Corel® PHOTO-PAINT® 2017 içindeki Healing Clone aracıyla fotoğraflarınızı düzenleyin.


 

Eğlence


Herhangi bir ortamda sonuç alıcı, profesyonel kalitede çıktılar oluşturun: dikkat çekici logolar ve tabelalardan çarpıcı pazarlama materyallerine, web ve sosyal medya grafiklerine, panolara vs. Endüstri lideri dosya formatı uyumluluğu ve gelişmiş renk yönetimi araçlarıyla CorelDRAW Graphics Suite 2017, her tür proje için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve hassasiyeti sunar. Yaratıcılık yolculuğunuzda, CorelDRAW kullanıcılarının canlı ve ilham verici topluluğunun pozitif etkisini keşfedin.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

CorelDRAW Graphics Suite x8 2017- Fotoğraf düzenleme programı

  • : 2220
  • Marka: Corel
  • Ürün Kodu: CorelDRAW Graphics Suite x8 2017- Fotoğraf dü
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold

Etiketler: CorelDRAW, Graphics, Suite, 2017tr, turkiye, fiyat