Double Robotics - Double 2

HIZLI BİR BAKIŞ

Şahsen orada olamadığınızda Çifte işte veya okulda fiziksel olarak varlığınız var. Yeni 2. sürüm yeni yanal denge kontrolü ve% 80 daha hızlı bir hız sunuyor.


Tanıtımı Çift 2
Çift, uzaktan çalışma için en iyi araçtır. Dünyanın her yerinden, ofiste fiziksel bir varlığınız vardır ve iş arkadaşlarınızla istediğiniz zaman konuşabilirsiniz. Double, uzaktan kumandalı, mobil telekonferans sistemidir ve sohbetlerin her yerde ve her yerde yapılmasını sağlar.
Double 2, sürücülerin dengesini kaybetmeden ortak ofis veya sınıf engellerini aşmasına olanak tanıyan Lateral Stability Control (Lateral İstikrar Denetimi) adlı patentli beklenmedik teknolojiyi sunar. Lateral Stability Control, bir şok absorpsiyon mekanizması ve gelişmiş yazılım algoritmasıdır ve Double, kordonlar, çarpmalar veya döşeme üzerinde bir değişiklik geçirirken dengeyi korumayı sağlar.
LATERAL STABİLİTE KONTROLÜ
Yanal Kararlılık Kontrolü, kordonlar, darbeler veya eşikteki bir değişiklik gibi bir ofis veya sınıf ortamında ortak engelleri aşarken yanal kararlılığı korumak için tabanda oluşturulmuş bir şok emme mekanizmasıdır.
Güç Sürücüsü
Güç Sürücüsü, sürücünün uzun mesafeye geçmesi gerektiğinde, robotun normal sürüş hızından% 80 daha hızlı çıkmasını sağlar. Ok tuşlarıyla sürüş yaparken klavyenizdeki Shift tuşunu basılı tutmanız yeterlidir.
Dahil olan şeyler

1 x Çift 2 Telepresence Robot
1 x Şarj Edici PSU (şarj yuvası ayrı olarak satılır)
1 x iPad fotoğraf makinesi için geniş açılı mercek
1 x iPad Hava Adaptörü


Uyumlu Ürünler

Şarj Docku - İki katınızı ona doğru sürdürün ve otomatik olarak şarj olmaya başlayacak
Ses Kiti - Gürültülü ortamlarda çift kullanıyor musunuz? Bu size çok daha iyi bir ses kalitesi sunar
Kamera Kiti - Birlikte verilen geniş açılı mercekler iyi ancak bu, diğer tarafın çok daha doğal bir perspektif vererek görüş alanını% 70 oranında artıracak.Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Double Robotics - Double 2

  • : 3189
  • Marka: Double Robotics
  • Ürün Kodu: Double Robotics - Double 2
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold

Mevcut Seçenekler:

Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: Double, Robotics, -, Double, 2