LittleBits Star Wars Droid Inventor Kit - Eğitim Seti

STAR WARS DROID INVENTOR KIT


LittleBits'in elektronik ve maker seti robotsepeti.com ile artık yanıbaşınızda: STAR WARS DROID INVENTOR KIT. Bu set ile kendi buluşlarınızı gerçekleştirerek ELEKTRONİK ve MAKER becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

 

STAR WARS DROID INVENTOR KIT Nedir?


STAR WARS DROID INVENTOR KIT, DISNEY ve LITTLEBITS firmalarının ortak projesi olan efsanevi "STAR WARS" serisinden esinlenerek hazırlanmış kapsamlı bir elektronik devre kitidir. Set içerisinden çıkan bir çok elektronik bileşen ve mekanik parçalar ile hayalinizdeki projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz droidinizi kendi istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. STAR WARS DROID INVENTOR KIT 8 yaşından itibaren herkesin kullanabileceği , herhangi bir tecrübe gerektirmeyen, elektronik ve maker hareketine meraklı her yaş grubundan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur.

 


STAR WARS DROID INVENTOR KIT  ne tür özelliklere sahiptir?


STAR WARS DROID INVENTOR KIT  elektronik ve maker merakı olan, ancak herhangi bir bilgiye sahip olmayanlar için mükemmel bir seçimdir. Mıknatıslı bileşenler sayesinde herhangi bir kablolama, lehim yapma vb. uygulamalara ihtiyaç duymadan elektronik modülleri kolayca birbirine bağlayabilir ve hayalinizdeki uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz. Kutu içeriğinden çıkan çıkartmalar ile droidinizi istediğiniz gibi tasarlayabilir ve harici parçalar ekleyerek tamamen kendinize özel bir droid yapabilirsiniz. LittleBits online uygulaması içerisinde bulunan yüzlerce örnek uygulama sayesinde hem kolay bir başlangıç yapabilir hem de geliştireceğiniz uygulamalar için fikir edinebilirsiniz. 


Eğitim Müfredatı


Ücretsiz DROID INVENTOR EĞİTİM UYGULAMASI'na     her gün 15'den fazla yeni uygulama yüklenmektedir. Bu sayede sürekli yenilikçi uygulamalar yapabilirsiniz. LittleBits'in internet sitesinden örnek uygulamalara ulaşabilir ve diğer kullanıcıların yaptıkları uygulamaları görebilirsiniz.

 

KİT İÇERİĞİ


1 x Kontrol merkezi modülü

1 x Usb güç modülü

1 x Servo kontrol modülü

1 x Servo motor

1 x Dc motor modülü

1 x Dc motor

1 x Mesafe sensörü modülü

1 x Kablo uzatıcı modülü

20 x DROID mekanik parçaları

3 x Stickerlar

3 x Tekerlek

1 x 9v Pil

1 x Pil güç kablosuYorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

LittleBits Star Wars Droid Inventor Kit - Eğitim Seti

  • : 1053
  • Marka: Little Bits
  • Ürün Kodu: LittleBits Star Wars Droid Inventor Kit - Eği
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: LittleBits, Star, Wars, Droid, Inventor, Kittr, turkiye, fiyat