Robotıs Play 300 Dınos

ROBOTİS'TEN ÇOCUKLAR İÇİN YEPYENİ BİR ÜRÜN:  
ROBOTIS PLAY 300 DINOS
ROBOTIS 300 DINOS oyun seti sadece bir oyuncak olmaktan ziyade çocuğunuzun zihinsel gelişimini uyaracak; 
 
eğitici
eğlendirici
ilham verici
takılıp sökülebilir DİNAZOR ve HAYVAN maketlerini (parçaları) içerir. Bu set ile çocuğunuz DINAZORLAR ÇAĞINA uzun bir tura çıkarken, hem eğlenceli vakitler geçirecek hem de analitik ve yaratıcı düşünme becerisini arttıracaktır. Paket içersinde 7 eğlenceli model bulunmaktadır. Bu birbirinden ilginç modellerin doğru şekilde monte edilmesiyle HAREKETLİ ve ilginç dinazor ve hayvan modellerini elde etmiş olusunuz!

Öncelikle ROBOTIS PLAY serisinin özelliklerine bir göz atalım!


ROBOTIS PLAY farklı hayvanlara ve dinazorlara konfigüre edilebilir motorlu ve hareketli maketlerden oluşur. Bir oyun kiti içinde farklı birleştirme şekilleriyle 7 farklı maket oluşturulabilir

ROBOTIS PLAY ile orman, okyanus ve dinazorlar gibi farklı temalar işlenmiştir. Bu şekilde çocuklar tema-bazlı tasarımlar yaparken farklı tecrübeler edinebilir ve yaratıcılıklarını geliştirebilirler.

Modüler ve hareketli yapı : Robotis PLAY oyuncakları bir aktuatör kullanarak hareket yeteneği kazanırlar. Kendi kendine hareket yeteneği kazanan model oyuncaklar çocuğunuzun uzaysal algılamasını geliştirecektir. Batarya, aktuatör (motor ve dişli sistemi), switch gibi parçaların doğru şekilde bir araya getirilmesi ise çocuğunuzda ilişki kurma yeteğinin ilerlemesine hız kazandırır!


ROBOTIS PLAY birçok farklı parçadan oluşur. Bu parçaların bir araya getirilmesi, tekrar tekrar sökülüp takılabilmesi yoğunlaşma gerektiren bir iştir. Çocuğunuz oyuncak modellerimizle neşeli dakikar geçirirken konsantre olabilme düzeyi de yükselecek, dikkat gerektiren işlerde başarı düzeyi artacaktır!

...VE ROBOTIS PLAY DINOS!!!


Robotis, müşterilerine bütçe-dostu cep yakmayan ürünler sunmaya devam ediyor.ROBOTIS PLAY 300 DINO Kiti, çocuğunuzda erken yaşlarda robotlara karşı heyecan uyandırmanın en iyi yoludur. Bu setle çocuğunuz 7 farklı tipte ve hareket edebilen dinozor robotlarla tanışmış olacak. Kit, 50'den fazla parça ve kullanımı kolay bir montaj kılavuzu ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Ayrıca, indirilebilir, interaktif 3D montajlama talimatlarını ROBOPlus Design uygulamasında bulabilirsiniz!!!


Montaj kılavuzunda, montajlanma adımları anlatılan robotlar:


Tiranazor (İki ayak üzerinde yürür.)

Brakiozorus (Dört ayak üzerinde yürür.)

Triseratop (Dört ayak üzerinde koşar.)

R+Design programında montajlanması anlatılan robotlar:


Kurbağa (Zıplar. )

Timsah (Sürünür. )

Sümüklüböcek (İleri doğru gider. )

Ejderha (İleri doğru gider. )Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Robotıs Play 300 Dınos

  • : 3694
  • Marka: Robotis
  • Ürün Kodu: Robotıs Play 300 Dınos
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
1 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: robotıs, play, 300, dınos