MyoWare Kablo Koruyucu

Açıklama:

MyoWare Kas Sensörü artık biyomedikal sensör pedlerini direkt olarak tahtanın kendisine bağlayabilmeniz için giyilebilir şekilde tasarlanmıştır. Bununla birlikte, sensör pedlerini diğer donanımdan uzak bir yere monte etmek istediğiniz halde, bu da MyoWare Kablo Rakorunun bulunduğu yerdir. Bu kalkan, bir üçlü elektrot sensörü kablosu takabileceğiniz 3,5 mm'lik bir jak sunmaktadır. MyoWare Kas Sensörünü gerçek anlamda kişinize bağlamadan test edin ve kullanın.

MyoWare Kablo Muhafazası, tahtanın her iki ucunda iki sıra 3-pinli delik delik ile donatılmıştır. Bu, kalkanı diğer MyoWare panolarıyla istiflemek için standart 0.1 "başlıklar kullanılmasına izin verir.

Bu kalkan ekteki MyoWare Kas Sensörü, Advancer Technologies'den Arduino ile çalışan, hepsi bir arada elektromiyografi (EMG) sensörüdür. MyoWare panosu, kasın filtrelenmiş ve düzeltilmiş elektriksel aktivitesini ölçerek hareket eder; Seçilen kas içindeki etkinlik miktarına bağlı olarak 0-Vs Volt çıkışı verir; burada Vs, güç kaynağının voltajını belirtir.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

MyoWare Kablo Koruyucu

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 100

Etiketler: MyoWare, Kablo, Koruyucutr, turkiye, fiyat