MyoWare Kas Sensörü

Açıklama:

Kasalarımızı kontrol etmek için kullanmak, çoğumuzun bunu yapmaya alıştıkları yoludur. Düğmeleri basarız, kolları çekeriz, kumanda çubuklarını hareket ettiririz ... ama düğmelere, kollara ve kumanda çubuklarını denklemin dışına çıkarsak ne olur? Bu, Advancer Technologies'den Arduino ile çalışan, hepsi bir arada elektromyografi (EMG) sensörü olan MyoWare Kas Sensörüdür. MyoWare panosu, kasın filtrelenmiş ve düzeltilmiş elektriksel aktivitesini ölçerek hareket eder; seçilen kas içindeki etkinlik miktarına bağlı olarak 0-Vs Volt çıkışı verir; burada Vs, güç kaynağının voltajını belirtir. Çok kolay: Birkaç elektrot üzerine yapışın (dahil değildir), voltajı okuyun ve bazı kasları hafifletin!

MyoWare Muscle Sensor, Kas Sensörünün vücutunuza pnömatik bir sensör takılmasına izin veren en son revizyonudur. Bu yeni devre, + 3.1V ila + 5V tek besleme gerilimi, RAW EMG çıkışı, polarite korumalı güç pimleri, gösterge LED'leri ve son olarak bir Açma / Kapatma anahtarı da dahil olmak üzere bir sürü diğer özelliği içermektedir. Ek olarak, çok yönlülüğünü ve işlevselliğini artırmaya yardımcı olmak için Myoware Kas Sensörüne yapıştırabilen birkaç kalkan (Kablo, Güç ve Proto) geliştirdik!

Kas aktivitesinin ölçülmesinin bir elektrokardiyografi (EMG) ile ilişkili olduğu bilinmektedir. Bununla birlikte, her geçen gün daha da güçlü mikro denetleyicileri ve entegre devreleri küçülterek, EMG devreleri ve sensörleri her türlü kontrol sistemine girdi.


Boyutlar: 0,82 "x 2,06"

Özellikler:

Giyilebilir Tasarım
Tek Tedarik
+ 2.9V ila + 5.7V
Polarite reversal koruması
İki Çıkış Modu
EMG Zarfı
Ham EMG
Kalkanlarla genişletilebilir
LED Göstergeler
Mikrodenetleyicilere Özel olarak Tasarlanmıştır
Ayarlanabilir Kazanç

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

MyoWare Kas Sensörü

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: MyoWare, Kas, Sensörütr, turkiye, fiyat