SparkFun Blynk Kartı

Açıklama:


Blynk, kullanıcıların telefonlarına çeşitli düğmeler, kaydırıcılar, grafik görüntüler ve hatta RGB denetleyicileri eklemelerine izin veren kullanımı kolay bir uygulama oluşturucu. SparkFun Blynk Kartı, bir sonraki IoT projenizi oluşturmak için Blynk mobil uygulaması içindeki 'widget'lar ile çalışmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Yerel hava koşullarını izleyin, LED'leri telefonunuzdan kontrol edin, bitkilerinize su zamanı geldiğinde bile bir tweet gönderin! Her Blynk Kartı tamamen programlanmış olarak gelir ve Blynk Board'u Blynk hesabınıza bağlamak, bir Wi-Fi sinyaline bağlanmak için gerekli olacak ve başlamaya hazır bir Blynk abonelik kodu kartı (15 dolarlık enerji, 10 $ değerinde) içerir Blynking! Blynk Yönetim Kartını , dünyanın hiçbir yerinde yarım yolundan kontrol edeceksin.


Her Blynk Kartı, açık (parola yok) veya WPA, WPA-2 veya WEP kimlik doğrulaması ile korunan 2.4GHz kablosuz ağların çoğuna bağlanmanıza izin verecek şekilde ekonomik ancak güçlü ESP8266 çerçevesidir. Blynk Board, motorlar veya LED'ler gibi gerçek dünyadaki nesneleri kontrol edebilen veya ışık veya konum gibi değerleri sensörlerden okuyabilen giriş / çıkış (I / O) "pimleri" kullanarak dış dünyayla etkileşime girer. Blynk Kartının her birinin pimine, tahtanın kenarındaki metallerle çevrili geniş deliklerden erişilebilir. Bu büyük delikler, yeni başlayanlar ve ileri düzey elektrik mühendisi için bir zımba arayüzü kablosu olan timsah klips kabloları ile arayüz oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Kurulum sırasında, Blynk Board'daki RGB LED'i, ruhunuza açılan pencereniz olacak. Yönetim Kartı bu çok renkli LED'i kullanarak hangi kartonun sizinkini tanımlayacağınız da dahil olmak üzere her türlü durum modunu belirtmek için kullanıyor.


Blynk, yeni IoT projeleriniz için kontrol etmek için widget'ları sürükleyip bırakarak grafik arayüzleri kolayca oluşturmanıza olanak tanıyan iOS veya Android cihazınız için bir dijital gösterge tablosudur! Blynk uygulamasıyla sensör verilerini görüntüleyerek, çevrenizi analiz ederek, projenizin bir işlevini etkinleştirerek ve çok daha fazlasını kullanarak Blynk tahtasını veya diğer uyumlu donanımları uzaktan kontrol edebileceksiniz.


Sadece elektronik veya elektronikle başlamış mısın? IoT Starter Kitimiz on dört IoT projesini tamamlamak için tüm parçaları içerir.


Not: Blynk uygulaması, iOS 7.0+ çalıştıran iDevices ile uyumludur ve Android, 4.0'ın üstünde veya bu sürümden herhangi bir sürüm çalıştırmaktadır.

Özellikler:


ESP8266 Tabanlı

Araç Üzerinde Si7021 Sıcaklık / Nem Sensörü

Lehimsiz pin konektörler - timsah klipsleri ile uyumlu

Yeniden programlama için Yerleşik FTDI

Bütünleşik WS2812 RGB LED

Genel amaçlı LED ve düğme

ADC, 0-3.3V'ye ölçeklendi

I2C ve WS2812 çıkışları için genişleme konektörleri

LiPo pil şarj cihazı

Arduino programlanabilir

Bir düzineden fazla önceden yüklenmiş Blynk projesi!

Blynk'e tahtayı bağlamak ve örnek projeler üzerinden çalıştırmak için hiçbir programlama gerekli değildir

Blynk Abonelik Kodu Kartı Dahil

Belgeler:


Şematik

Kartal Dosyaları

Herkes İçin Yarışma IoT

Başlangıç Kılavuzu

Blynk Yönetim Kartı Projesi Rehberi

Blynk Board Bridge Widget Demo

Blynk Dokümantasyon Sayfası

IOS için Blynk

Android için Blynk

Grafik Veri Sayfası

GitHub

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

SparkFun Blynk Kartı

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: SparkFun, Blynk, Kartı, -, ESP8266