Ev Otomasyonu veya Robot Kontrolü için Arduino Board Kiti

MBoard, L298P motor sürücüsü ve ATMega32U4 özellikli benzersiz bir Arduino kuruludur. Bu kartı kullanarak doğrudan doğruya DC motorunu ve step motoru IO yazılımı ile çalıştırabilirsiniz. Bu kurul, projelerinize kablosuz olarak bağlanacak ve motor kontrol bağlantısı sağlayacak. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her şey için mükemmeldir. İmkanlar sonsuzdur!

MBoard, L298P motor sürücüsü, XBee soketi, nRF24L01 + modülü arabirimi, Micro SD soketi ve bir ATMega32U4 özelliğine sahip benzersiz bir Arduino kartıdır. Mboard'un önyükleyicisi Arduino Leonardo'ya dayanıyor. Motor sürücü çipi L298P ile, bu kart DC motoru direkt olarak ve kademeli motoru IO yazılımı ile çalıştırabilir. Bu kurul, projelerinize kablosuz olarak bağlanacak ve motor kontrol bağlantısı sağlayacak. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her şey için mükemmeldir. İmkanlar sonsuzdur!


evraklar


Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen wiki sayfamızı ziyaret edin. Hataları düzelterek, daha fazla demo kodu veya öğretici ekleyerek belgeleri iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz takdir edilecektir.

Teknik Destek


Teknik destek için lütfen Itead Destek Sistemi ile ilgili bir bilet açın.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ev Otomasyonu veya Robot Kontrolü için Arduino Board Kiti

  • : 1854
  • Ürün Kodu: Ev Otomasyonu veya Robot Kontrolü için Arduin
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: Ev, Otomasyonu, veya, Robot, Kontrolü, için, Arduino, Board, Kititr, turkiye, fiyat