Ev Otomasyonu veya Robot Kontrolü için SIM900 GSM GPRS Modülü Katmanı

Ev Otomasyonu veya Robot Kontrolü için SIM900 GSM GPRS Modülü Katmanı

Gboard, SIM900 GSM / GPRS modülü, XBee soketi, nRF24L01 + kablosuz arabirim ve ATMega328P denetleyicisine sahip benzersiz bir Arduino kuruludur. Bu kart, kablosuz XBee / nRF24L01 + denetimi yanı sıra projelerinize GSM / GPRS bağlantısı da ekleyecek. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her şey için mükemmeldir.

genel bakış

Gboard, SIM900 GSM / GPRS modülü, XBee soketi, nRF24L01 + modülü arabirimi ve ATMega328P denetleyicisine sahip benzersiz bir Arduino kuruludur. Bu kart, kablosuz XBee / nRF24L01 + denetimi yanı sıra projelerinize GSM / GPRS bağlantısı da ekleyecek. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her şey için mükemmeldir. İmkanlar sonsuzdur!
Gboard, bir GSM / GPRS veri aktarımı veya kablosuz iletişim projesi geliştirme platformu olarak kullanılabilir. Gboard, geniş bir yelpazede güç kaynağı ve toplu depolama için Micro SD'yi destekler. Teknede 3pin'lik elektronik tuğla / algılayıcı tuğla arabirimi kopması var, hızlı bir prototip oluşturmak için kolay bir yol sunuyor. Kurul, çizim yüklemek için FTDI temel tahtasına ihtiyaç duyuyor, bunu yapmak için Foça tahtamızı kullanabilirsiniz.
Not:
1. Tahtada USB konektör yoktur ve USB donanımı yoktur, seri bağlantı veya ICSP kullanmanız gerekir.
2. Eskizinizi Gboard'a yüklediğinizde lütfen Arduino Duemilanove w / ATmega328Bootloader'ı seçin.
3. Bootloarder dosyası ATmegaBOOT_168_atmega328.hex, arduino dizini \ hardware \ arduino \ bootloaders \ atmega'da bulabilirsiniz.
evraklar

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen wiki sayfamızı ziyaret edin. Hataları düzelterek, daha fazla demo kodu veya öğretici ekleyerek belgeleri iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz takdir edilecektir.
Teknik Destek

Teknik destek için lütfen Itead Destek Sistemi ile ilgili bir bilet açın.
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ev Otomasyonu veya Robot Kontrolü için SIM900 GSM GPRS Modülü Katmanı

  • : 1014
  • Ürün Kodu: Ev Otomasyonu veya Robot Kontrolü için SIM900
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: Ev, Otomasyonu, veya, Robot, Kontrolü, için, SIM900, GSM, GPRS, Modülü, Katmanı