Flip-Pin (8 pinli)

Flip-Pins, koparma tahtasına başlık eklemek için muhteşem bir yeni yol. Fliptronics tarafından tasarlanan Flip-Pins, bir PCB'ye lehimlenebilen ve mümkün olduğunca IC pine benzeyen ve hareket eden Üçüncü Entegre Devre (IC) pimleridir. Benzersiz plastik hizalayıcı ile pimler 0.100 "aralıklarla, 0.062" lehim maruz kalacak şekilde tutulur.

Sekiz pimin her biri lehimleme sırasında onları hizalamak için siyah plastik bir kılıf içerisine giriyor. Bir kez lehimlendiğinde bilezik çıkarılır ve size en kolay şekilde bir tahta veya IC soketine kolayca sığabilen başlıklar bırakılır. Sekiz iğneye ihtiyacınız yoksa, sorun yok! Plastik kılıfı gereken iğne sayısına kadar kesin. Daha fazlasına ihtiyacınız varsa, 14-pin ve 20-pin uzunlukları sunuyoruz ve bunlar daha uzun uzunluklarda kolayca ikiye katlanabilir.

Flip-Pins'in önemli bir özelliği, genişliği (0.020 ") geleneksel Çift İğne İçi Doldurma Paketi (DIP) IC pimleriyle aynı olmasıdır; bu nedenle Flip-Pins standart ekmek panolarıyla doğrudan uyumludur. Birçok kişi, başlık pimleri kullanır; PCB'lerini ekmek bordlarına bağlamak için karelerdir ve standart DIP pimlerinden daha geniş oldukları için başlık pimlerinin tahta zarar verdiği farkında değildirler.

Not: Lehimden sonra Flip-Pin, PCB'nin üst tarafıyla aynı hizada olacaktır. Endişelenme; Bu normaldir ve istenen etkidir.

Belgeler:

Veri Sayfası

Lehimli Flip-Pins Nasıl Yapılır

Ürün Sayfası

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Flip-Pin (8 pinli)

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 100

Etiketler: Flip-Pin, (8, pinli)