Hexbug Aquabot Köpekbalığı Akvaryumu

HEXBUG Köpekbalığı Akvaryumu


Bu etkileşimli ortam, dağınık temizleme yapılmaksızın evde beslenen bir balığa sahip olmanın eğlenceli bir deneyimini sunar. Her HEXBUG Shark Tank, akıllı balık teknolojisiyle tasarlanmış Angelfish, Tank uyanma sensörü ve daha önce hiç olmadığı kadar canlı görünen dahili bir LED parlaklığıyla donatılmış olarak gelir!

1 HEXBUG AquaBot Angel Fish içerir

Akıllı balık teknolojisi ile tasarlanmış

2 düğme hücreli piller dahildir

Dahil 1 köpekbalığı aksesuar

3 mercan parçası içerir

3 yaş ve üstü yaş

İç LED aydınlatma

HEXBUG Shark Tank, çocukları kendi renkleri altındaki mercan parçaları ile kendi su altı manzaralarını tasarladıklarında hayal güçlerinin vahşileşmesine izin vermeye ve yeni, aksiyona hazır köpekbalığı aksesuarını kullanarak HEXBUG Aquabot ™'u suyun dışına çıkarmaya teşvik ediyor.

Set, balıkları sudan çıkarmak için bir köpekbalığı aksesuarıyla birlikte gelir, üç mercan parçası ve akıllı balık teknolojisi ile geliştirilmiş bir HEXBUG AquaBot ™ 2.0 Angelfish, ilave sensör ve bir iç LED parlaması içerir. Hareketsiz beş dakika sonra balık batarya ömrünü uzatmak için uyku moduna girecek, ancak tanka dokunarak uyandırılabiliyor ve bu da bir zamanlar uyuyan deniz canlısının hayat bulmasına ve yüzmesini kesmesine neden oluyor!

Bu ürün, CPSIA standartlarıyla uyumludur.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hexbug Aquabot Köpekbalığı Akvaryumu

  • : 1677
  • Marka: Hexbug
  • Ürün Kodu: Hexbug Aquabot Köpekbalığı Akvaryumu
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: HEXBUG, Köpekbalığı, Akvaryumu