Hexbug AquaBot Liman Seti

HEXBUG Liman Seti - HEXBUG AQUABOT


Bu genişletilmiş etkileşimli ortam, dağınık temizleme yapılmaksızın bir evcil hayvan balıkları yaşamanın eğlenceli bir deneyimini sunar! Her Liman, akıllı balık teknolojisi ile geliştirilmiş iki Çeki Havlaması Köpekbalığı, Tank uyanma sensörü ve daha önce hiç olmadığı kadar canlı görünen bir iç LED parıltısı ile birlikte geliyor!
Liman, çocukları, kendi parlak sulardaki mercan parçalarını kullanarak kendi su altı manzaralarını tasarlarken hayal gücünün vahşileşmesine izin vermeye teşvik ediyor. Yeni özellikler arasında, AquaBot ™ 'ı tanka doğru iten bir fırlatma cihazı ve HEXBUG AquaBot ™' da belirli bir anda makaraya bırakılabilecek bir vinç bulunur.


Dört butonlu piller ürüne dahildir


3 yaş ve üstü yaş


Bu set bir vinç ve fırlatma rampası, beş mercan parçası ve iki adet HEXBUG AquaBot ™ 2.0 Çekiç Körlüğü Köpekbalığı ile birlikte gelir. Bu balıklar, akıllı balık teknolojisi ile geliştirilmiş, sensör ve bir iç LED parıltısı ekleyerek her zamankinden daha canlı görünmesini sağlıyor! Hareketsiz beş dakika sonra balık batarya ömrünü uzatmak için uyku moduna girecek, ancak tanka dokunarak uyandırılabiliyor ve bu da bir zamanlar uyuyan deniz canlısının hayat bulmasına ve yüzmesini kesmesine neden oluyor!
Bu ürün, CPSIA standartlarıyla uyumludur.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hexbug AquaBot Liman Seti

  • : 1674
  • Marka: Hexbug
  • Ürün Kodu: Hexbug AquaBot Liman Seti
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: HEXBUG, Liman, Seti, -, HEXBUG, AQUABOT