Hexbug - Uzaktan Kumandalı Kedi Oyuncağı Fare

Hexbug Uzaktan Kumandalı Kedi Oyuncağı Fare

HEXBUG Uzaktan Kumanda Fare Tanıtımı! Bu interaktif akıllı oyuncak uzaktan kumanda ile birlikte gelir; böylece komuta başlamak, duraklatmak ve durdurabilirsiniz. Açıldığında, farenin yumuşak kauçuk kuyruğu, gerçek bir fare gibi, yakındaki kedilerin dikkatini çeken, fırtınalar yaparken ve etrafında dönerken, ileri geri sallar.

HEXBUG Fare Robot Kedi Oyuncağı Tanıtımı! Bu tüylü kedi arkadaşı şirin, eğlenceli pembe kulaklar ve bıyıklarla donatılmıştır. Açıldığında, yumuşak kauçuk kuyruk, civardaki kedilerin dikkatini çeken, dolaşıp yanaklardaki ileri geri titreşir.

Bu tüylü kedi arkadaşı, şirin, eğlenceli pembe kulaklara ve bıyıkları buluyor ve kaptanı kaçmak için yolun içindeki nesnelerin etrafında kolayca yönlendirilebiliyor.

Karşı konulmaz eğlenceli evcil hayvan oyuncağı ile ilgi çekici bir kedi-fare oyunu yaşayın! İki değişik çalışma kanalı vardır, bu da eklenen eğlenceler için birden çok fareyle ve evcil hayvanla oynamayı sağlar.

UYARI: Herhangi bir parça gevşek, hasar görmüş veya ayrılmışsa, oyuncağı evcil hayvanlarından çıkarın. Yalnızca evcil hayvanlar içindir. Çocuk oyuncağı değil. Bu veya başka bir oyuncakla oynamak için ev hayvanları denetlenmelidir. Hiçbir evcil hayvan için bu oyuncağı yemesine izin verme.


Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Hexbug - Uzaktan Kumandalı Kedi Oyuncağı Fare

  • : 2074
  • Marka: Hexbug
  • Ürün Kodu: Hexbug - Uzaktan Kumandalı Kedi Oyuncağı Fare
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: Hexbug, -, Uzaktan, Kumandalı, Kedi, Oyuncağı, Fare