IBoard Arduino ATMega328  WIZnet POE Ethernet Bağlantı Noktası ile Ev Otomasyon Robotu Kontrol Kartı

Iboard, WIZnet ethernet bağlantı noktası, bir XBee soketi, nRF24L01 + kablosuz arabirimi ve bir ATMega328 özelliğine sahip benzersiz bir Arduino platformudur. Bu kurul, kablosuz XBee / nRF24L01 + kontrolünü ve internet bağlantınızı projelerinize ekleyecek. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her şey için mükemmeldir.

Iboard, WIZnet ethernet bağlantı noktası, bir XBee soketi, nRF24L01 + modülü arabirimi ve bir ATMega328 özelliğine sahip benzersiz bir Arduino kuruludur. Bu kurul, kablosuz XBee / nRF24L01 + kontrolünü ve internet bağlantınızı projelerinize ekleyecek. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her şey için mükemmeldir. İmkanlar sonsuzdur!Iboard, Ethernet, kablosuz iletişim projesi geliştirme platformu olarak kullanılabilir. Iboard, seri kayıt için POE (Ethernet üzerinden güç) güç kaynağı ve Micro SD'yi desteklemektedir. Gemide bazı 3 pimli elektronik tuğla / algılayıcı tuğla arabirimi kopması var, hızlı bir prototip oluşturmak için kolay bir yol sunuyor. XBee telsiz, bluetooth veya APC modüllerini kullanarak bir Arduino ile iletişim kurabileceğiniz bir web sunucusu kurabilirsiniz. Bu bilgiler bir web sitesine veya Twitter'a gönderilebilir.

Kurul, çizim yüklemek için FTDI temel tahtasına ihtiyaç duyuyor, bunu yapmak için Foça tahtamızı kullanabilirsiniz. Iboard, mini bir USB, güç Jakı veya POE ile güçlendirilebilir.

evraklar


Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen wiki sayfamızı ziyaret edin. Hataları düzelterek, daha fazla demo kodu veya öğretici ekleyerek belgeleri iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz takdir edilecektir.

Teknik Destek


Teknik destek için lütfen Itead Destek Sistemi ile ilgili bir bilet açın.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

IBoard Arduino ATMega328 WIZnet POE Ethernet Bağlantı Noktası ile Ev Otomasyon Robotu Kontrol Kartı

  • : 2121
  • Marka: Itead
  • Ürün Kodu: IBoard Arduino ATMega328 WIZnet POE Ethernet
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: IBoard, Arduino, ATMega328, WIZnet, POE, Ethernet, Bağlantı, Noktası, ile, Ev, Otomasyon, Robotu, Kontrolü