ITeaduino Mini Nano V3.0 ATmega328 Katmanı (Arduino Uyumlu)

ITeaduino Mini Nano V3.0 ATmega328 Katmanı (Arduino Uyumlu)

The Iteaduino Nano is a small, complete, and breadboard-friendly board based on the Adriino Nano 3.0. It has more or less the same functionality of the Arduino Duemilanove, but in a different package. It lacks only a DC power jack, and works with a Micro USB 2.0 cable instead of a standard one.

genel bakış


Iteaduino Nano, Adruino Nano 3.0'u temel alan, küçük, eksiksiz ve tahta kurulu dostu bir paneldir. Arduino Duemilanove ile az çok aynı işlevselliği vardır, ancak farklı bir pakette. Yalnızca bir DC güç jakına sahip değildir ve standart yerine Micro USB kablosuyla çalışır.Diecimila / Duemilanove'un (daha fazla analog giriş pimi ve dahili + 5V AREF jumper'ı olan) elektrikli her şeye sahiptir. Fiziksel olarak bir elektrik prizi yok. Nano otomatik olarak algılanır ve daha yüksek potansiyel güç kaynağına geçer, bu nedenle jumper seçmek için güç gerekmez. Nano'nun Boarduino'nun ve Mini + USB'nin ekip-board-yeteneği, ya da daha küçük ayak izi ile var, bu yüzden kullanıcıların daha fazla tahta alanı var. Mini veya Temel Damga (TX, RX, ATN, GND üstte, güç ve toprak diğerinde) ile iyi çalışan bir pin düzeni var. Bu yeni sürüm 3.0, daha fazla programlama ve veri bellek alanı sunan ATMEGA328 ile birlikte gelir. İki katmanlı. Bu, kesmek için daha kolay ve daha ekonomik olun. Mini ve USB kombinasyonundan Nano'ya kıyasla daha az ödeme yaparsınız!

evraklar


Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen wiki sayfamızı ziyaret edin. Hataları düzelterek, daha fazla demo kodu veya öğretici ekleyerek belgeleri iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz takdir edilecektir.

Teknik Destek


Teknik destek için lütfen Itead Destek Sistemi ile ilgili bir bilet açın.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ITeaduino Mini Nano V3.0 ATmega328 Katmanı (Arduino Uyumlu)

  • : 1131
  • Ürün Kodu: ITeaduino Mini Nano V3.0 ATmega328 Katmanı (A
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 100

Etiketler: ITeaduino, Mini, Nano, V3.0, ATmega328, Katmanı, (Arduino, Uyumlu)tr, turkiye, fiyat