Arduino için uyumlu USB HOST Katmanı

USB Ana Ekran Kalkanı, Arduino'yu kullanarak tam hızlı bir USB çevresel / ana bilgisayar kontrolörünü uygulamak için gerekli olan tüm dijital mantık ve analog devreleri içerir. Bu, Arduino'nuzu USB sürücülerin herhangi bir arabirimi ile kontrol etmek için kullanabileceğiniz anlamına gelir - küçük diskler, dijital kameralar, Bluetooth dongle'lar ve daha pek çok şey!

genel bakış


USB Ana Ekran Kalkanı, Arduino'yu kullanarak tam hızlı bir USB çevresel / ana bilgisayar kontrolörünü uygulamak için gerekli olan tüm dijital mantık ve analog devreleri içerir. Bu kalkan popüler Arduino platformuna USB Host özellikleri ekler. C Yeni cihazlar için yazılım desteği sürekli eklenir; Şu anda, USB klavyesi ve PS3 denetleyicisi için kod Bluetooth ve dijital kameralar ile çalışmaya hazır. Bu, Arduino'nuzu USB sürücülerin herhangi bir arabirimi ile kontrol etmek için kullanabileceğiniz anlamına gelir - küçük diskler, dijital kameralar, Bluetooth dongle'lar ve daha pek çok şey!

Özellikler


USB 2.0 Full Speed uyumlu

3.3 / 5V çalışma seviyesi uyumlu

Tüm GPIOx iğneleri kırıldı

USB Host USB protokolü için 5V / 500mA besleme


evraklar


Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen wiki sayfamızı ziyaret edin. Hataları düzelterek, daha fazla demo kodu veya öğretici ekleyerek belgeleri iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz takdir edilecektir.

Teknik Destek


Teknik destek için lütfen Itead Destek Sistemi ile ilgili bir bilet açın.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Arduino için uyumlu USB HOST Katmanı

  • : 1244
  • Ürün Kodu: Arduino için uyumlu USB HOST Katmanı
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: Arduino, için, uyumlu, usb, host, katmanı