Arduino Leonardo Mikroişlemci Kartı, 20 Dijital Giriş / Çıkış Pini

Iteaduino Leonardo, ATmega32u4'ü temel alan bir mikrodenetleyici panosu, Arduino Leonardo ile birlikte geliyor. 20 dijital giriş / çıkış pini vardır (bunlardan 7'si PWM çıkışı ve 12'i analog giriş olarak kullanılabilir). Mikrodenetleyiciyi desteklemek için gereken her şeyi içerir, basitçe USB kablosuyla bir bilgisayara bağlayın veya başlamak için bir AC-DC adaptörü ile güç sağlayın.

genel bakış


Iteaduino Leonardo, ATmega32u4'ü temel alan bir mikrodenetleyici panosu, Arduino Leonardo ile birlikte geliyor. 20 dijital giriş / çıkış pimi, 16 MHz kristal osilatör, MINI USB bağlantısı, güç prizi, bir ICSP başlığı ve bir sıfırlama düğmesi vardır. Mikrodenetleyiciyi desteklemek için gereken her şeyi içerir; Basitçe bir bilgisayara USB kablosuyla bağlayın veya başlamak için bir AC-DC adaptörü veya pille güç uygulamak.

Iteaduino Leonardo, ATmega32u4'ün USB iletişimi içerdiği ve önceki ikincil işlemciye ihtiyaç duyulmaması nedeniyle önceki tüm modellerden farklılık arz ediyor. Bu, Leonardo'nun bir sanal (CDC) seri / COM bağlantı noktasına ek olarak bağlı bir bilgisayarda fare ve klavye olarak görünmesini sağlar. Ayrıca tahtanın davranışı için başka etkileri de vardır.
Özellikler


Geniş girişli, verimli DC-DC Güç kaynağı

3.3V / 5V Çalışma Gerilimi seçimi

Sensör ve Servo için tüm pimler dışarı

UART / IIC arayüzü kopuşu

evraklar


Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen wiki sayfamızı ziyaret edin. Hataları düzelterek, daha fazla demo kodu veya öğretici ekleyerek belgeleri iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz takdir edilecektir.

Teknik Destek


Teknik destek için lütfen Itead Destek Sistemi ile ilgili bir bilet açın.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Arduino Leonardo Mikroişlemci Kartı, 20 Dijital Giriş / Çıkış Pini

  • : 1066
  • Ürün Kodu: Arduino Leonardo Mikroişlemci Kartı, 20 Dijital Giriş / Çıkış Pi
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 100

Etiketler: Arduino, Leonardo, Mikroişlemci, Kartı, , 20, Dijital, Giriş, /, Çıkış, Pini