IBoard Arduino Ev Otomasyonu ve Robot Kontrolü ATMega2560 Katmanı

Ev Otomasyonu ve Robot Kontrolü için IBoard Pro Arduino ATMega2560 Katmanı

Iboard Pro, POE'li bir WIZnet Ethernet portu, bir XBee soketi, ITDB02 Seri / Paralel LCD modülü arabirimi, RTC, nRF24L01 + modülü arabirimi, Micro SD soketi ve bir ATMega2560'u barındıran eşsiz bir Arduino kuruludur. Bu kurul, projelerinize kablosuz bağlantının yanı sıra kablosuz XBee kontrolü de ekleyecek. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her şey için kullanılabilir. İmkanlar sonsuzdur!

IBoard Pro, POE'li bir WIZnet Ethernet portu, bir XBee soketi, ITDB02 Seri / Paralel LCD modülü arabirimi, RTC, nRF24L01 + modülü arabirimi, Micro SD soketi ve bir ATMega2560'u içeren benzersiz bir Arduino kuruludur. Bu kurul, projelerinize kablosuz bağlantının yanı sıra kablosuz XBee kontrolü de ekleyecek. Ev otomasyonundan robot kontrolüne kadar her şey için mükemmeldir. İmkanlar sonsuzdur!
IBoard Pro, Ethernet, kablosuz iletişim projesi geliştirme platformu olarak kullanılabilir. IBoard Pro, POE (Ethernet üzerinden güç) güç kaynağı ve toplu depolama için Micro SD'yi destekler. Teknede 3pin'lik elektronik tuğla / algılayıcı tuğla arabirimi kopması var, hızlı bir prototip oluşturmak için kolay bir yol sunuyor. XBee telsiz, bluetooth veya APC modüllerini kullanarak bir Arduino ile iletişim kurabileceğiniz bir web sunucusu kurabilirsiniz. Bu bilgiler bir web sitesine veya Twitter'a gönderilebilir.

Kurul, çizim yüklemek için FTDI temel tahtasına ihtiyaç duyuyor, bunu yapmak için Foça tahtamızı kullanabilirsiniz. Iboard, mini bir USB, güç Jakı veya POE ile güçlendirilebilir.

evraklar


Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için lütfen wiki sayfamızı ziyaret edin. Hataları düzelterek, daha fazla demo kodu veya öğretici ekleyerek belgeleri iyileştirmemize yardımcı olabilirsiniz takdir edilecektir.

Teknik Destek


Teknik destek için lütfen Itead Destek Sistemi ile ilgili bir bilet açın.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

IBoard Arduino Ev Otomasyonu ve Robot Kontrolü ATMega2560 Katmanı

  • : 2112
  • Marka: Itead
  • Ürün Kodu: IBoard Arduino Ev Otomasyonu ve Robot Kontrol
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: IBoard, arduino, ev, otomasyonu, ve, robot, kontrolü, ATMega2560, katmanı