Onion Relay (Röle) Expansion (Omega2 & Omega2 Plus Uyumlu)

Relay (Röle) Expansion, üzerindeki iki kanal röle sayesinde, Omega'nızla iki bağımsız devreyi daha kontrol etmenizi sağlar. Bu devreler Omega'nızdan izole edilmiş şekilde olacak ve Omega'nın ihtiyaç duyduğu 3.3V'luk gerilimin çok daha üzerinde bir gerilime sahip olabilecektir. Yani 60W'a kadar bütün elektronik cihazlarınızı ve devrelerinizi kontrol edebilirsiniz. Bu genişletme kartı, Omega'nın uzaktan kontrol edilebilme esneklikleri sayesinde özellikle akıllı ev sistemleri için idealdir.

Relay Expansion, üzerinde maksimum 220V DC - 250V AC gerilim ve maksimum 2A akım ile 60W'a kadar devre kontrol edebileceğiniz iki adet elektromekanik röle bulundurur. Ayrıca üzerindeki vidalı klemenslerle istediğiniz bağlantıyı kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca üzerinde ki 3-bit DIP Switch ile sadece tek bir Omega ile 8 kanala kadar röleyi kontrol edebilmenizi sağlar. Bu da toplamda 16 adet cihazı kontrol edebileceğiniz anlamına gelir. Yani bir adet Omega2, bir adet Expansion Dock ve bir adet Relay Expansion ile 16 cihazı kontrol edebileceğiniz koca bir akıllı ev otomasyon sistemini kurabilirsiniz. 


NOT: Bu expansion, üzerinde expansion header'ı barındıran bir dock gerektirir. (Arduino Dock, Ethernet Dock ve Power Dock gibi)

ÖNEMLİ UYARI: Bu genişletme kartını ve diğer eklentileri evinizdeki veya endüstriyel anlamdaki cihazlarınızı konrol ederken sistemin işleyişini tam olarak anladığınızdan ve doğru kablo bağlantısı, doğru izolasyon gibi güvenlik tedbirlerinizi aldığınızdan emin olun. Aksi halde ciddi sakatlıklar ve maddi zarar oluşturabilecek kazalar oluşabilir. Bu tarz durumlarda Onion ve RoboKolik sorumluluk kabul etmemektedir.

Teknik Özellikler:

  • Röle Sayısı: 2
  • Röle Max. Gerilim Değerleri: 250V AC, 220V DC
  • Röle Max. Akım: 2A
  • Röle Max. Anahtarlama Gücü: 60W, 62,5VA
  • Röle Normal Anahtarlama Süresi: 1ms
  • Röle Max. Anahtarlama Süresi: 3ms
Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Onion Relay (Röle) Expansion (Omega2 & Omega2 Plus Uyumlu)

  • : 704
  • Ürün Kodu: Onion Relay (Röle) Expansion (Omega2 & Omega2 Plus Uyumlu)
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 100

Etiketler: Onion, Relay, (Röle), Expansion, (Omega2, &, Omega2, Plus, Uyumlu)