Teensy Prop LC Katmanı

Teensy Prop LC Katmanı 

Tanım: Bu düşük maliyetli (LC) Teensy Prop Shield, küçük, el aksesuarları ve giyilebilir kostümler üzerinde hafif ve etkili ses efekti sağlamak içindir. Bu katman, 2W ses amplifikatörü, APA102 LED'lerini sürmek için yüksek hızlı 5V tamponlar ve 8MB flash bellek sunuyor. Bu ekonomik kart yaklaşık Teensy boyutundadır, güç, hoparlör ve LED'ler için bağlantı delikleri ve bağlantı yerleri için biraz daha uzundur.


Bu düşük maliyetli Prop Shield, hareketli sensörler kaldırılmış olması hariç, standart Prop Shield ile aynıdır. Bu katmanın Teensy 3.2 ile kullanılabileceğini ve sadece "LC" modelleri ile sınırlı kalmayacağını unutmayın.


Teensy Prop Shield, bir sürü düzgün özelliklerle donatılmıştır. Bir yükselticiye mi ihtiyacınız var? Teensy Prop Shield, 2 W'de derecelendirilmiş ve 4 veya 8 Ohm hoparlörlerini kullanabiliyor. Ayrıca Prop Shield, Dotstar veya APA102 tipi adreslenebilir LED'lere veri göndermek amacıyla 5V tamponlara sahiptir. Aynı zamanda, ses klipleri ve görüntüleri kaydetmek, veri günlüğü ve diğer pek çok kullanım için bir dahili 8MB flash bellek bulunuyor.

Özellikler:


Ses Amplifikatörü - Kaliteli ses çıkışı küçük bir hoparlöre aktarın

Hızlı LED Sürücü - Hızlı tepki ile renkli aydınlatma için APA102 / Dotstar LED'leri Sürücüsü

Flash Bellek - resimler, ses klipleri ve veri günlüğü için 8MB depolama

Belgeler:


Veri sayfaları

LM48310 Ses Amplifikatörü

W25Q64FV Flaş Bellek

SN74AHCT1G08 VE Kapı

Ürün Sayfası

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Teensy Prop LC Katmanı

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 100

Etiketler: teensy, prop, lc, katmanı