Lynxmotion AL5A 4DOF Robotik Kol SSC-32U Kombo Set (FlowBotics Studio)

Lynxmotion AL5A 4DOF Robotik Kol SSC-32U Kombo Seti (FlowBotics Studio), SSC-32U USB kartı ve FlowBotics Studio programlama yazılımı ile kontrol edilir. AL5A robot kolu, hızlı, doğru ve tekrarlanabilir hareketi sunar. Robotun özellikleri: taban dönüşü, tek düzlem omuz, dirsek, bilek hareketi, fonksiyonel bir tutma aracı ve isteğe bağlı bilek döndürme. AL5A robotik kolu, zamanla test edilecek sağlam ve sağlam bir tasarıma sahip ve sonsuza kadar sürecek olan uygun fiyatlı bir sistemdir. Kiti robotu monte etmek ve çalıştırmak için gereken her şey bulunur.


Araba tamircisi


Alüminyum robot kolu esneklik ve genişletilebilirlik açısından son derece esnek olan Servo Erector Set bileşenleri ile üretilmiştir. Kit, siyah anodize alüminyum braketlerden, Alüminyum boru ve göbeklerden, özel püskürtmeli kalıplı komponentlerden ve hassas lazerle kesilmiş Lexan komponentlerinden oluşuyor. Kol tabanda 1 x HS-422, omuzda 1 x HS-755HB, dirsekte 1 x HS-645MG, bilekte 1 x HS-422 ve tutucuda 1 x HS-422 kullanılmaktadır.


Kol Kontrol Seçenekleri


FlowBotics Studio, AL5 robotunuzu kolayca kodlamaya gerek kalmaksızın çalıştırmanıza ve çalıştırmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay bir grafik programıdır. Sanal kolu kullanarak gerçek kolu manipüle etmek için yazılımla birlikte verilen AL5 Arm projesini kullanın ve kendi dizilerinizi yaratın, kaydedin ve oynatın. Yazılım, bilek döndürme ve ek servolar sağlar.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Lynxmotion AL5A 4DOF Robotik Kol SSC-32U Kombo Set (FlowBotics Studio)

  • : 2133
  • Marka: Lynxmotion
  • Ürün Kodu: Lynxmotion AL5A 4DOF Robotik Kol SSC-32U Komb
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: Lynxmotion, AL5A, 4DOF, Robotik, Kol, SSC-32U, Kombo, Set, (FlowBotics, Studio)tr, turkiye, fiyat