mBot Ranger - Bluetooth - Makeblock

mBot Ranger Nedir?

mBot Ranger Robot Kit üç bina formunu destekleyen üç bir arada STEM eğitim robot kitidir: robot tankı, üç tekerlekli yarış arabası ve kendi kendine dengeleme aracı. Programlama ve Kontrol mBot Ranger iPad, tabletler veya dizüstü bilgisayarınızı kullanarak araştırmaya başlayın!
Off-Road Land Raider Modu

Arazi robot tankı olan Land Raider, diğer araçların çoğundan veya robot otomobillerden çok çeşitli arazileri idare edebilecek şekilde tasarlanmıştır.
Dashing Raptor, the Predator Modu

Land Raider'ı kolayca dönüştürerek, oyunu yakalamak isteyen bir raptor gibi hızlı çalışan / dönen üç tekerlekli bir yarış arabası olan Dashing Raptor'a dönüştürün.
Self-Balance Nervous Bird Modu

Düz sürüş esnasında veya dururken düz bir halde kalmaya devam eden ve dönüş yaparken eğik bir self-balance otomobil.
Güçlü anakart

En yeni Me Auriga anakartı, açık kaynaklı Arduino Mega 2560'a dayalı olarak geliştirildi. Yalnızca 5 adet dahili sensörü değil, aynı zamanda ihtiyaç duyulduğunda daha fazla işlev eklemenizi sağlayan 10 adet uzatma portu da sağlıyor.
Bilgisayar üzerinden grafiksel programlama

mBot Ranger, Scratch 2.0 Açık Kaynak Koduna dayalı bir grafik programlama ortamı olan mBlock ile tamamen uyumludur. Fonksiyon bloklarını sürükleyip bırakarak programlama projeleri ve etkileşimli uygulamaları daha kolay hale getirir.
iPad/Tablet Programlama

PC programlamaya ek olarak mBot Ranger, kullanımı kolay bir uygulama olan Makeblock App ile iPad'inizden ve tabletlerinizden programlanmayı da desteklemektedir. Mevcut projeleri kullanarak mBot Ranger ile keşfedin veya kendi geliştirin.Kablosuz Bağlantı

Makeblock App, Ranger ile derhal iletişime geçmenizi sağlayan mevcut projeler sunar. Ranger'ı kablosuz olarak kontrol etmek ve eğlenmeye başlamak için düğmeye basın!
Ücretsiz Online Kurslar

Ranger ile grafiksel programlama üzerine 16 bölümden oluşan dersler verin; çocuklar çeşitli oyun sahnelerinde adım adım eğlencenin tadını çıkarmaya yardımcı olurlar.
Kolay Kablolama

Bu kitteki modüller kolay kablolama için RJ25 bağlantı noktalarıyla donatılmıştır. Modülleri birbirine bağlayarak robotlar gerçekten hızlı bir şekilde oluşturulabilir. Tüm kablolar basit ve çok temiz.
Sonsuz Uzayabilirlik

Makeblock parçasını Ranger'a ekleyerek daha fazla proje veya fikir geliştirmenize, daha pek çok eğlence için yüzlerce ücretsiz projeyi çevrimiçi olarak keşfetmenize olanak tanıyan Makeblock platformuyla tamamen uyumlu (tamamen 400 parça).

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

mBot Ranger - Bluetooth - Makeblock

  • : 3056
  • Marka: Makeblock
  • Ürün Kodu: mBot Ranger - Bluetooth - Makeblock
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: mBot, Ranger, -, Bluetooth, -, Makeblocktr, turkiye, fiyat