MindWave Mobile ile NeuroSky MyndPlay

MyndPlay with MindWave Mobile

Ev ve mobil kullanım için Mindwave Mobil Myndplay ilk profesyonel EEG kulaklıktır. Mindwave Mobil kulaklık ve neurofeedback yazılımı ile beynin elektriksel aktivitesini ölçerek bir bilgisayar, akıllı telefon, tablet veya dizüstü üzerinden veri aktarır. Mindwave Mobil Platformlar ve robot cihazlar için uygundur.

    Beyin dalgalarınızı keşfedin, düşüncelerinizi çalıştırın ve Mindwave Mobil Beyindalga Kulaklığı ile kendi uygulamalarınızı keşfedin
    Bilgisayarınız veya mobil cihazınızla beyin dalgalarınızı güvenle ölçün. Silikon Vadisi'nde geliştirildi. Sizin dikkat seviyenizi ve rahatlamanızı görüntülemenizi sağlar.
    Neurosky'ın App Store'da 100'den fazla beyin antrenmanı ve eğitimsel amaçlı uygulaması mevcuttur. Windows, Mac, IOS ve Android!i destekler.
    MyndPlay düşünce gücünüz ile birlikte çalışan bir interaktif uygulama da içerir.
    Bu cihaz tıbbi uygulamalar için kullanılmaz.

Bu paket MyndPlay Brainwave Movie Player da içerir, böylece özel yapılmış interaktif filmlere düşünceniz ile etki edebilirsiniz. Konsantre olarak veya rahatlayarak hikayeye senaryoyu değiştirebilirsiniz. Bu paket ayrıca size denemeniz için çeşitli oyun ve mobil uygulama sunar. Daha fazla interaktif MyndPLay filmlerini Neurosky APP Store'dan indirebilirsiniz!!

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

MindWave Mobile ile NeuroSky MyndPlay

  • : 1236
  • Ürün Kodu: MindWave Mobile ile NeuroSky MyndPlay
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: tr, turkiye, fiyat