Motor Sürücüsü

Tanım: Pololu 15 Amp yüksek güçlü motor sürücüsü, bir adet DC fırçalanmış motor sürmek için tasarlanmış ayrı bir MOSFET H-köprüsüdür. H-köprüsü, ayak başına bir N-kanallı MOSFET'den oluşur ve çoğu bu MOSFET'ler tarafından yönetilir (geri kalanı, kullanıcı girdilerini alıp MOSFET'leri kontrol etme devresini içerir). Kart, 5.5 ila 24 V'luk geniş bir voltaj aralığını destekler ve soğutucu olmadan sürekli bir 15 A veya bir ısı emici ile 21 A vermeye yetecek kadar etkilidir.


PWM pimi düşük tutulduğunda, her iki motor çıkışı düşük tutulur (fren işletimi). PWM yüksekken, motor çıkışları DIR girişine göre çalıştırılacaktır. Bu, iki çalışma moduna izin verir: PWM çalışma döngüsünün motorun hızını kontrol ettiği ve DIR yönü kontrol ettiği işaret büyüklüğü ve bir darbe genişlik modülasyonlu sinyalin DIR pimine uygulandığı kilitlenmiş antifase PWM yüksek tutuldu.


Dahil edilen eksenel kondansatör, PCB'nin ortasındaki + ve - deliklere monte edilmelidir. Kapağın doğru yönde bağlandığından emin olun.


Not: Nominal olarak 24 V olan piller tam şarj olduğunda elde edilenlerden çok daha yüksek olabilir; Bu nedenle, pik voltajını sınırlamak için uygun tedbirler alınmadığı takdirde, bu ürün 24 V'luk piller ile kullanılması önerilmez.


Özellikler:


IRF7862PBF MOSFETs Motor Sürücüsü

1 Motor Kanalı

Çalışma Voltajı: 5.5 - 24V

Sürekli çıkış akımı: 15 Amper

Tepe çıkış akımı: 170 Amper

Maksimum PWM frekansı: 40kHz

MOSFET açık-devre direnci: 3.7mOhm

Boyutlar: 1.3 "x 0.8"


Belgeler:


Veri sayfası (IRF7862PBF)

Pololu Sayfa

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Motor Sürücüsü

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: Motor, Sürücüsü, 15A, IRF7862PBF