Nanoprotech Elektrik İzolasyon Spreyi

Nanoprotech Elektrik İzolasyon Sprey


Tüm NANOPROTECH ürünleri; nanoteknoloji tabanlı üretilerek yağlama, korozyona karşı koruma ve izolasyon alanlarında, 

uluslarası akredite laboratuvarlarda test edilerek muadillerine göre açık ara başarılı bulunmuş, patentli, Reach ve RoHS sertifikalı,

en uzun süreli etkin hizmet veren ürün kategorisindedir. 

Elektrikli ve elektronik ekipmanların bakım maliyetlerini belirgin şekilde düşürür.

Islak ve tozlu yüzeylere ön temizlik yapılmaksızın direkt uygulanabilir.

Su ve nemden kaynaklı arızalarda yüksek oranda onarım kabiliyeti vardır.

Elektrikli ekipmanlarda kısa devre, kaçak akım ve ark oluşumunu engeller.

10.000 V’a kadar çalışan ekipmanlarda kullanılabilir.

En yalıtkan malzeme olan porselene göre (200kV) daha yüksek bir yalıtkanlık sağlar.

Uygulamadan 15 dk. sonra 208 kV, 1 gün sonra 258 kV yalıtkanlık sağlar.

15 dk. içerisinde nemi 100% dışarıya atar.

En az 1 yıl süreyle koruma sağlar.

İnsan ve Çevre Sağlığına dosttur. Evsel atık statüsünde değerlendirilir.

Hiç bir materyale (kauçuk, plastik, seramik, emaye, vb.) zararı yoktur. 

 

Kullanım


NANOPROTECH Elektrik, dünyada suyu ve nemi 100% dışarı atabilen tek üründür. Nemden dolayı arızalanan elektrikli ekipmanları sökmeden bakım ve onarımını yapar. Elektrik kaçaklarına ve yalıtkanlık yetersizliklerine karşı etkin bir koruma sağlar. Oluşturduğu güçlü ve görünmez nano koruyucu tabakasıyla, evsel ve endüstriyel alanlarda kullanılan tüm elektrikli ve elektronik ekipmanlarda güvenilir bir koruma sağlar. Ekipman suyun altına yerleştirilmiş olsa bile koruma özellikleri aynı etkinlikdedir. Elektrikli ekipmanların ömürlerini etkin şekilde arttırır. 


Özellikler:


Nem ve nemi tüm türevlerine karşı uzun sureli koruma sağlar. Ürün, yüzeye etkin şekilde nüfuz eden ve nano seviyede tüm boşlukları doldurarak mevcut su molekülleriyle yer değiştiren, oksidasyonu ortadan kaldıran nano partilküllerden oluşur. NANOPROTECH uygulamasıyla, düşen yalıtkanlık direnç değeri derhal yükselir. Elektrik iletkenliğini güçlü bir şekilde iyileştirir. Hiçbir materyale zarar vermez. İçerdiği nano partiküller vasıtasıyla ekipmanların ulaşılması zor kısımlarına dahi kolaylıkla nüfuz eder. Islak yüzeylere dahi uygulanabilir. Uygulanan yüzeyin elastikiyetini uzun sure sağlar. Özelliklerini -80°C ile +160°C  arasındaki sıcaklıklarda korur.


 

Uygulama alanları: Elektriksel ekipman araç ve diğer araçlar (terminaller, konektörler, adaptörler, tramblörler, yardım edici bobinler, jeneratörler) bahçe malzemeleri, yüksek gerilim kabloları, dış aydınlatmalar, soketler, güç kaynağı filtreleri, elektrik panoları, elektrikli aletler, çim biçme makineleri, testereler, vida tabancaları, elektronik plakalar, devreler, vb.

 

Güvenlik Önlemleri: Şişe basınçlıdır. Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız ve 50°C’ nin altındaki bir sıcaklıkta saklayınız. Yanıcı nesnelerin ve ateşin yanında taşıma araçlarına yükleme yapmayınız ve ürünü sıkmayınız. Açık aleve, sıcak objelere ve üzerinde elektrik enerjisi bulunan ekipmana uygulanmamalıdır. Çocuklardan uzak tutunuz. Ürün bittikten sonra şişeyi açmayınız. Havalandırması iyi olan yerlerde kullanınız. Olası göz ile temas halinde su ile yıkayınız. Cilt ile teması halinde su ve sabun ile yıkama yapınız. Şişe parlayıcıdır. Tam tüketimi veya raf ömrü bitiminden sonra evsel atık olarak atınız. Spreyin ozon tabakasına zararı yoktur. REACH ve RoHS sertifikalıdır.

 

Kullanımı için tavsiyeler: Kullanmadan önce tüpü sallayınız. Uygulanan yüzeyden 20-30 cm mesafe uzaklıktan spreyi sıkınız. Ürün uygulandığı alanda 15 dakikada nano kaplama sağlar. Gerekirse püskürtme fazlalığını siliniz. Islak yüzeylere uygulanabilir. Ürünün etkinliği 24 saat sonunda maksimum seviyeye ulaşır.

 

Tüketim: Bir şişe 2-3 metrekare yer kaplar. Ürünün -20°C ve +35°C bir sıcaklık aralığında uygulanması tavsiye edilir.

 

Etki Süresi: Suda çözülmeyen ve buharlaşmayan kimyasıyla uygulamadan sonra en az 1 yıl kalıcılık sağlar ve kullanım şartları gözlenir.

 

İçerik: Yüksek derecede arıtılmış mineral yağı, anti-korozyon maddeler, antioksidanlar, parafinik ve naftenik hidrokarbonlar,nanoprotech formülü, propan, bütan.

 

Raf ömrü: 5 yıl (Üretim tarihi şişenin altındadır.)

 

Ürün Hacmi: 150 ml.

 

Yüksek nano teknoloji ile geliştirilmiştir. 


Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Nanoprotech Elektrik İzolasyon Spreyi

  • : 4228
  • Marka: Nanoprotech
  • Ürün Kodu: Nanoprotech Elektrik
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: Nanoprotech, Elektrik, İzolasyon, Spreyitr, turkiye, fiyat