OWI-535 Robot Kol Eğitim Seti - Pololu - 947

OWI-535 Robotik Arm Edge Kit uzaktan kontrollü bir robot kol kitidir. 100g kaldırma kapasitesine, LED aydınlatma ışığına sahip robotik kol 5 adet redüktörlü motorla çalışmaktadır. Edge Robotik kolun 120° bilek 300° dirsek hareketi, 180° omuz ve 270° eksensel dönüş kabiliyeti bulunmaktadır. Robot el 0-4.5cm arasındaki nesneleri kavrayabilir.

OWI’nin ikinci nesil robot kol kiti olan Robotic Arm Edge, robot kollarının mekanik ve elektronik özelliklerinin yanı sıra kurulum ve kontrolünün öğrenilmesini sağlamaktadır. Redüksiyonlu 5 adet motoru kullanarak Edge 5 ayrı hareketi yapabilir.

Eğer redüktörlerden biri aşırı dirençle karşılaşırsa, şanzumandan bir gürültü duyulur bu sesi duyduğunuzda robot kolun o yöne olan hareketini sonlandırın. İsterseni robot kolla kaldırdığınız cismi aydınlatmak için LED ışığı açabilirsiniz.

Bu kiti yapmak için sadece bir yıldız tornavida, karga burun ve yan keski gerekmektedir. Kit lehim kullanmadan inşa edilmektedir.

The Robotic Arm Edge montaj gerektiren bir kittir. 4 adet 'D' tipi pil gereklidir paket içeriğine dahil değildir.Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

OWI-535 Robot Kol Eğitim Seti - Pololu - 947

  • : 2424
  • Marka: Pololu
  • Ürün Kodu: OWI-535 Robot Kol Eğitim Seti - Pololu - 947
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: OWI-535, Robot, Kol, Eğitim, Seti, -, Pololu, -, 947tr, turkiye, fiyat