Yeni Pedallı Jeneratör - Güç Kutusu

Power Box, taşınabilir güç kategorisinde 2011 CES Yenilik Ödülleri ödülüydü.


Evrensel Pedallı Elektrik Jeneratör


Güç Kutusu, bacaklarınız veya kollarınızla kullanılabilecek bir pedal jeneratördür. Sabit bir bisiklette olduğu gibi pedal çevirirken elektrik üretir. Tüm taşınabilir elektronik cihazların pillerini şarj edin. Ya da harici pilleri dizüstü bilgisayarlara ve her türlü aygıta şarj edin - ya doğrudan pillerden veya bir invertörden. Güç Kutusunun evrensel bir çıkışı vardır. Taşınabilir elektronik cihazlarınızı şarj etmek için dünyanın herhangi bir yerinden şarj cihazlarını takmanıza izin verir. Güç Kutusu, acil durum ve hayatta kalma kitlerine mükemmel bir ektir.
Güçlü ve çok yönlü


Güç Kutusu 20 watt'a kadar üretebilir. Tüm taşınabilir cihazları doğrudan şarj edebilir. Çok güçlü olduğu için, bir seferde birden fazla cihazı şarj edebilir - akıllı telefon ve tablet gibi. Uzun süre rahatça krank edilebileceğinden, doğrudan şarj edilemeyen yüksek güç uygulamaları için kullanılabilir. Harici bir bataryayı şarj edin ve cihazlarınızı doğrudan harici bataryadan veya bir invertörden çalıştırın.


Küçük, Hafif ve Taşınabilir


Güç Kutusu, bir ayakkabı kutusunun boyutuna saniye cinsinden katlanır - 12 x 5.5 x 3.5 inç. Sadece 4 kilo ağırlığında, 11 ons ağırlığında ve taşınabilir. Bir egzersiz bisikletinden daha küçük ve hafiftir. Benzer kardiyo yararları sağlar. Ve elektrik üretir.


Son derece verimli tasarım


Güç Kutusu çok verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Jeneratör çıkışını% 85 verimle 120 Volt DC'ye dönüştürür. 120 Volt DC tüm anahtarlama şarj cihazları ile uyumludur - tüm taşınabilir elektronik cihazlarda kullanılan tipler, çünkü bunlar da çok verimlidir.


Güç kutusuyla 20 watt'tan daha düşük bir anahtarlama şarj cihazına sahip herhangi bir cihaz çalışacaktır. Bu, tüm modern cep telefonları, akıllı telefonlar ve tüm Apple ürünlerini içerir.


Güç Kutusu acil durum gücü için mükemmeldir ve temel acil durum kurtarma kiti sarf malzemeleri için kontrol listenizde olmalıdır. Afete hazırlıklı olmak için, her hata çıkaran çantaya ve 72 saatlik felaket setine aittir. Survivalists ve Disaster / Doomsday / Armageddon Preppers, pedal jeneratörümüzü hayatta kalma kitlerine büyük bir katkı olarak görüyor. Güç kutusunu hayatta kalma malzemeleri listenize ekleyin. Depremden apocalypse'e kadar, acil durumlarda cihazları şarj edip güç üretebileceğinizi hissedin.


Her şey başarısız olduğunda ya da felaket grevleri olduğunda - ızgara kapalı, gaz jeneratörleri için yakıt yok ve güneş enerjisi için güneş ışığı yok - Güç Kutusu her zaman çalışır ... en azından sizin yaptığınız kadarıyla. Taşınabilir elektronik bataryaları şarj etmek için kullanın:

Cep telefonları

Mobil telsizler (el yapımı jambon ve acil durum telsizleri gibi)

Tabletler

LED fenerler

GPS cihazları

Tıbbi cihazlar

MP3 ve DVD oynatıcılar (ışıklar söndüğünde eğlenmek için)

Ve bu cihazları ücretlendirilirken kullanabilirsiniz.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Pedallı Jeneratör - Güç Kutusu

  • : 2740
  • Marka: K-Tor
  • Ürün Kodu: Pedallı Jeneratör - Güç Kutusu
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: Pedallı, Jeneratör, -, Güç, Kutusutr, turkiye, fiyat