PhotoKey 8 Pro - Profesyonel Yeşil Ekran Programı

ETKİNLİK

Hız, güvenilirlik ve kalite, PhotoKey 8 Pro’nun ana çekirdeği. Yazılımın binlerce fotoğrafı işleyerek bir sıcak klasöre kaydetmesine izin verin, siz sadece fotoğrafınıza odaklanın.
Yeşil ekranla fotoğraf çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. PhotoKey 8 Pro fotoğraflarınızı analiz eder ve anında yeşil ekranı tercih ettiğiniz arkaplan resmine dönüştürür. Renk düzeltme araçlarını, yaratıcı filtreleri ve efektleri kullanarak en karmaşık kompozisyonlara ince ayar yapın veya özelleştirin.


Birden fazla arka plan varyasyonuna göndererek, iş yükünüzü arttırmadan müşterilerinize daha çok seçenek sunun. PhotoKey’in önizleme moduyla çalışmanızı ikinci bir monitörde görüntüleyin; canlı etkinliklerde müşterileri etkilemek ve müşterilere tamamlanmış resim hakkında fikir vermek için ideal.Güvenebileceğiniz bir yerinde asistana ihtiyacınız var. Fotoğrafçılarımızın %97’si tarafından önerilen PhotoKey her zaman mükemmel sonuçlar sağlar.YARATICI

PhotoKey 8 Pro ile yaratıcılığınızı öne ve merkeze çekin. Fotoğrafçılar ve grafik tasarımcılar için bir anahtar kaynak.

PhotoKey 8 Pro, gelişmiş araçlar ve özelliklerle, en gelişmiş kompozitleri bile oluşturuyor. Eğer bir Photoshop ustasıysanız, PhotoKey anında yeşil ekran temizlemesini eklenti olarak araç kutunuza ekler.
PhotoKey 8 Pro, tek bir pakette ihtiyaç duyduğunuz her şey. 16’ya kadar renkli katman için tam yaratıcı kontrol sağlayan kapsamlı bir artistik filtre koleksiyonuyla birlikte katmanlar ve örtü fonksiyonları, güzel ve benzersiz resimler oluşturmanızda yardımcı olacak.

Yeşil ekranı bir tıklamayla kaldırın ve seçtiğiniz arkaplanla değiştirin. Gelişmiş leke temizleme araçlarıyla sorunlu alanları temizleyin ve doğal ve doğru cilt tonları için yüz tanımayı kullanın. Gerçekçi olması için PhotoKey’in ışık örtüsü aracı, artalan ambiansının bir kısmını alarak önplanla doğal olarak kaynaşmasını sağlar.Tüm dünyada 80.000’den fazla fotoğrafçı tarafından kullanılan ve güvenilen PhotoKey, kapsamlı bir yaratıcılık aracı paketi sunuyor.STÜDYO

Dünyanın lider yeşil ekran yazılımıyla rekabet açısından avantaj kazanın. Kalitede ödün vermeden hızlı ve basit bir iş

Fotoğraf stüdyosunda zaman paradır. PhotoKey arka planda asistanınız olarak çalışırken öznenin fotoğrafını çekmeye odaklanın. Anında yeşil ekranı arkaplanla değiştirin ve kaydedin.

Yaratıcılık sırlarınızı güvende tutmanızı sağlayan arayüzle, dedike bir ikinci monitörde müşterilerinize resmi önizleme şansı tanıyın.
Parti fotoğraflarına çekicilik katın, yerel spor takımınıza hak ettikleri stadyumu verin veya en güzel aile portrelerini oluşturun.

PhotoKey 8 Pro’nun standart olarak içerdiği 250 arkaplan resimden oluşan kütüphane, sonraki projenizde sınırsız seçenek sunuyor. Maceradan Güzellik temalarına, Kurumsal Portrelerden Evcil Hayvanlara, tüm arkaplanlar yüksek kalitede ve kullanılmaya hazır.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PhotoKey 8 Pro - Profesyonel Yeşil Ekran Programı

  • : 845
  • Ürün Kodu: PhotoKey 8 Pro - Profesyonel Yeşil Ekran Prog
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: PhotoKey, 8, Protr, turkiye, fiyat