Pickit2 Pic Programlama Kartı

Pic Programlayıcı - Hata Ayıklayıcı

Microchip in PICKIT2 arabirimini içeren , ek beslemeye ihtiyaç duymayan , USB 2.0 hızında seri programlama ve hata ayıklama özelliği bulunan , kullanımı ve güncellenmesi kolay bir programlayıcıdır. MICROCHIP ICSP bağlantısı ile devre üzerinde programlama yapabilir.

MICROCHIP in PICKIT2 arabirimini içeren kullanışlı, kolay, güncellenebilen , seri programlama ve debugger özelliği taşıyan bir üründür.

XP , VISTA , WIN7 işletim sistemleriyle birlikte sorunsuz yüklenebilen , çalıştırılabilen bir PC arayüzü ile , otomatik chip tanıma özelliklerini de barındıran bir programlayıcıdır. Programlayıcı PC ortamında MPLAB platformunda debugger işlemlerinizi sorunsuzca yapabilir, programlarınızı hızlıca geliştirebilirsiniz.

GNDPICKIT2 ek beslemeye gerek duymadan , USB 2.0 hızlı PC arayüzü ve cihaz üzerinde bulunan ZIFF Soketi ile hızlı programlama imkanı sağlamaktadır. MICROCHIP ICSP bağlantısı ile de devre üzerinde programlama yapılabilir.

PIC10F, PIC12F5xx, PIC16F5xx, PIC12F6xx, PIC16F, PIC18F,

PIC24, dsPIC30, dsPIC33 ailelerinden üzerinde ZIFF soketi ile 8 – 14 – 18 – 28 – 40 pinli mikrodenetleyicileri , ICSP soketiyle diğer IC leri ile çalışabilmeyi destekler.

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Pickit2 Pic Programlama Kartı

  • : 1241
  • Ürün Kodu: Pickit2 Pic Programlama Kartı
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: Pickit2, Pic, Programlama, Kartıtr, turkiye, fiyat