RedBearLab BLE Nano Kit - nRF51822

RedBearLab'tan BLE Nano, piyasadaki en küçük Bluetooth 4.1 Düşük Enerji (BLE) geliştirme yönetim kuruludur. Birlikte verilen MK20 USB bu kitte BLE-Nano yazılımını daha kolay dağıtabilirsiniz. Her bir BLE'de Nano'nun çekirdeğinde, ARM Cortex-M0 SoC (SoC) sisteminde Nordic nRF51822 ve çok düşük güç tüketimi ile 16 MHz'de çalışabilen BLE bulunuyor. RedBearLab BLE Nano, ayrıca iOS 7/8, Android 4.3 veya daha üstü ve Windows Phone 8.1 çalıştıran çok sayıda farklı kablosuz aygıtı desteklemektedir.

DAPLink kartı, USB bağlantı noktasından 5V kabul eden ve bunu RedBearLab BLE Nano'ya güç sağlamak için kullanılabilen yerleşik LDO aracılığıyla 3.3V'ye ayarlayan bir USB dongle işlevi görür. Bilgisayarınıza takıldığında, USB kartı hem seri bağlantı noktası hem de çıkarılabilir bir yığın bellek diski gibi görünür.

Bluetooth Smart özellikli 'appcessory' geliştirilmesi (aksesuar cihazı + tamamlayıcı uygulama) her zamankinden daha kolay. Internet Of Things (IoT) ve diğer ilginç projeleri hedefleyen prototipleri ve demoları hızlı bir şekilde üretebilirsiniz. RedBearLab BLE Nano, 1.8V ile 3.3V arasında çalışabilir ve çok çeşitli elektronik bileşenlerle birlikte çalışabilir.

RedBearLab BLE Nano'nun VIN pininden 3.3V ila 13V değerlerini alabileceği unutulmamalıdır; Bununla birlikte, voltaj kısmen nRF51822 IC'ye bağlı olarak, yerleşik LDO regülatörü vasıtasıyla 3.3V'ye ayarlanacaktır. RedBearLab BLE Nano 1.8V kadar düşük seviyede çalışabileceğinden, MK20 USB panosu da 1.8V'de çalışacak şekilde tasarlandı. USB kartını 1.8V'da çalıştırmak için yapmanız gereken tek şey anahtar S'nin kısa olması. Daha sonra regülatör, 1.8V'luk bir çıkış verecek ve Nano'nuzun geçerli bileşenlerle çalışmasına izin verecektir.


İçerir:

1x RedBearLab BLE Nano

1x DAPLink USB Kartı

Özellikler:

En küçük BLE geliştirme kartı, sadece 18.5mm x 21.0mm

Nordic nRF51822 ARM Cortex-M0 SoC hem BLE Central hem de BLE Peripheral rollerini destekler

2.4GHz alıcı-verici

Ultra düşük güç tüketimi

1.8V'dan 3.3V'a kadar destek gerilimi

Mbed.org, GCC, Keil veya Arduino'yu kullanarak yazılım geliştirme

Bir sürü kütüphane ve örnek var

DAPLink USB kartı ile kolay firmware dağıtımı

Ücretsiz Android Uygulamamız ve iOS Uygulamamız ile çalışır

Belgeler:

Başlamak

Veri sayfası (nRF51822)

Veri sayfası (MK20DX128VFM5)

DAPLink El Kitabı

DAPLink Firmware Güncellemesi

Ürün Sayfası

Ürün Videosu

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

RedBearLab BLE Nano Kit - nRF51822

  • : 1657
  • Marka: Sparkfun Electronic
  • Ürün Kodu: RedBearLab BLE Nano Kit - nRF51822
  • Stok Durumu: Sorunuz
0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: RedBearLab, BLE, Nano, Kit, -, nRF51822