STEMTera (Beyaz)

STEMTera, fırın tahtası tarihinde bir yeniliktir. Binlerce kalkanla üretilen Arduino uyumlu bir donanım paketine sahip ilk ekmek panosu. ATmega32U2 pimleri açığa çıktıkça, yerel USB projeleri LUFA çerçevesi kullanılarak kolaylıkla geliştirilebilir. STEMTera'nın ayrıca, hayal gücünün ötesinde inşa edilecek projeleri güçlendiren LEGO® tuğlaya uygun bir tabanı bulunuyor. STEMTera'nın bu sürümü, dayanıklı bir beyaz ABS plastik muhafazaya yerleştirilmiştir.

STEMTera direkt olarak bir tahta üzerine inşa edilmiş bir geliştirme panosu olduğundan, çalışma alanınız hakkında dağınık kabloların dağılmasına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Ekmek kızağının içine iki mikro denetleyici yerleştirerek ATmega328P'nin I / O pinlerine doğrudan erişim sağlıyor. ATmega32U2'nin 21 I / O pimi açıkken, kullanıcılar yerel USB projelerini kolaylıkla geliştirebilecekler. Bu ekstra I / O pinleri, iletileri orijinal Arduino UNO'da olduğu gibi çevirmek için bir arabulucusu olmadan LUFA çerçevesiyle doğrudan çalışabilir. Buna ek olarak, STEMTera, Arduino UNO R3 kalkanıyla pin-to-pin uyumludur ve aşağıdakileri içeren çoklu IDE'leri desteklemektedir: Atmel® Studio, Arduino IDE, AVR-GCC, LUFA, Scratch ve daha fazlasıyla AVR-GCC!

STEMTera'nın LEGO uyumlu bir 10x14 alt kapağı vardır; bu da özel montaj teknikleri veya adaptörleri kullanmadan LEGO tuğlaları doğrudan ekmek borduna bağlamayı mümkün kılar.

Not: STEMTera ön sipariş için hazırdır. Siparişlerin çok yakında nakliye işlemlerine başlamasını bekliyoruz. Bir siparişe ön sipariş ürünü eklemek gecikmeye neden olabilir. Stokta olan ürünlerin nakliye edilmesinde gecikmeyi önlemek için, sepetinizdeki "gemi komple sipariş" in işaretini kaldırdığınızdan emin olun.

Boyutlar: 111.8mm x 79.8mm x 16.1mm

Özellikler:

Çift Mikrodenetleyici - ATmega328P ve ATmega32U2

LEGO® Uyumlu Alt Kapak

USB Yerli Geliştirme

4 LED (Güç, TX, RX ve L)

Beyaz ABS Muhafaza

IDE Desteği

Atmel® Stüdyo

Arduino IDE

AVR-GCC

LUFA içeren AVR-GCC

Çizik

Belgeler:

Ürün Sayfası

İlk karşılaşmanın sayfası

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

STEMTera (Beyaz)

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: STEMTera, (Beyaz)