Teensy Prop Korumalı

Açıklama:


Teensy Prop Shield, küçük, avuçiçi sahne ve giyilebilir kostümler üzerinde etkileşimli ışık ve ses efektleri yapmak içindir. Bu kalkan, 10DoF (Degrees of Freedom) hareket sensörleri, 2W ses amplifikatörü, APA102 LED'lerini sürmek için yüksek hızlı 5V tamponlar ve 8MB flash bellek içerir. Bu küçük tahta, Teensy 3.2'nin boyutuyla ilgilidir, güç, hoparlör ve LED'ler için delik ve bağlantılar bağlamak için yer açmak için biraz daha uzundur.


Teensy Prop Shield'ın görkemli ihtişamı tabii ki Freescale 10DoF sensörleridir. Kartın sensör seti, bir FXOS8700CQ 6 eksenli doğrusal ivmeöleratör ve manyetometre, bir FXAS21002C 3-eksenli dijital açısal hız jiroskopu ve MPL3115A2 hassas basınç / yükseklik ve sıcaklık göstergesi içermektedir.


Hepsi bu değil! Teensy Prop Shield, bir sürü diğer özelliklerle donatılmıştır. Bir yükselticiye mi ihtiyacınız var? Teensy Prop Shield, 2 W'de derecelendirilmiş ve 4 veya 8 Ohm hoparlörlerini kullanabiliyor. Ayrıca, Prop Shield, Dotstar veya APA102 tipi adreslenebilir LED'lere veri göndermek amacıyla 5V tamponlara sahiptir. Aynı zamanda, ses klipleri ve görüntüleri kaydetmek, veri günlüğü ve diğer pek çok kullanım için bir dahili 8MB flash bellek bulunuyor.


Not: Prop Shield'ın bu sürümünden daha ekonomik bir kart arıyorsanız, yerine düşük maliyetli (LC) versiyonu kontrol etmeyi unutmayın!

Özellikler:


Hareket Sensörleri - Hareketi etkileşimli ışık ve sese izin ver

Ses Amplifikatörü - Kaliteli ses çıkışı küçük bir hoparlöre aktarın

Hızlı LED Sürücü - Hızlı tepki ile renkli aydınlatma için APA102 / Dotstar LED'leri Sürücüsü

Flash Bellek - resimler, ses klipleri ve veri günlüğü için 8MB depolama

Belgeler:


Veri sayfaları

FXOS8700CQ Hızlanma Ölçer ve Manyetometre

FXAS21002C Jiroskop

MPL3115A2 Basınç / Rakım ve Sıcaklık

LM48310 Ses Amplifikatörü

W25Q64FV Flaş Bellek

SN74AHCT1G08 VE Kapı

Ürün Sayfası

Yorum Yap Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Teensy Prop Korumalı

0 Product(s) Sold
Satın alabilmek için asgari adet: 50

Etiketler: Teensy, Prop, Korumalı